Wpis z mikrobloga

Do moich rodziców zaczął przychodzić taki oto kocurek (nie ma więcej niż 2 lata) Rodzicę dokarmiają, powyciągali kleszcze, ale z racji, że mają już dwie przybłędy w domu i psa, nie mogą go przygarnąć. Także jeśli jest tu jakaś dobra osóbka z kujawsko-pomorskiego (Rodzice mieszkają 2km od #perlapulnocy), i chciałby kotka to piszcie :)
Kot przyjacielski, daje się głaskać i czasem jak balkon zostanie otwarty to wchodzi do domu i wyjada ze wszystkich misek co są - a ma swoją pełną na podwórku :D
#koty #kotki
Anaboll - Do moich rodziców zaczął przychodzić taki oto kocurek (nie ma więcej niż 2 ...

źródło: comment_16531635754JHQsct28nhHG6tTUEfWfL.jpg

Pobierz
  • 10
@Kressska: przeżyje sam mam w domu 4 koty a jeszcze dokarmiam 2 dzikie, zrobiłem im budki i żyją. Kiedyś gadałem z babką z fundacji co odlawia koty i kastruje/sterylizuje później wypuszcza mówiła , że dużo ludzi nie rozumie tego i takiego kota z działki zabierają kastrują i właśnie trafia do adopcji a często to kot który się nie przystosuje do mieszkania a nawet człowieka.
Postaraj się ,żeby miał wychodzący dom przynajmniej
@Anaboll: taki kot nie musi być wcale bezpański, koty saobie chodzą czasami i uciekają od właścicieli, a potem wracają. Nie wiem czy to taki dobry pomysł go adoptować. Ktoś go weźmie i albo kot mu #!$%@?, albo będzie nieszczęśliwy...