Wpis z mikrobloga

@red7000: Jak masz Win 10 to spora szansa że w ogóle nie odpali - przed konwersją w 3 gry i patchem który #!$%@?ł 80% modów wszystko działało - teraz trzeba siedzieć 30 min i ustawiać żeby odpalić - bardziej polecam torrencić jakiś późny patch bo mniej #!$%@? się
  • Odpowiedz
@red7000: poszukaj moda, który zamienia automatyczną zmiane biegów na sekwencyjną. Mocny plus od strony immersji. Część V z czymś takim przechodziłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@red7000: nie załamuj się jak się zorientujesz, że historia fajna, ale każda misja taka sama, no i wycięli całą personalizację
  • Odpowiedz
@red7000: #!$%@?, ja rozumiem narzekania na optymalizację w 2008-2010 roku, bo faktycznie była tragedia, ale to, że teraz coś jest nie tak, to jest takie #!$%@?, że głowa mała. Grałem jakiś czas temu, na takim w miarę niezłym sprzęcie, to cały czas 60fps, zero spadków. Miłej gry Miras, fabularnie chyba najlepsza część :)
  • Odpowiedz
@red7000: nie wiem co niektórzy #!$%@? tutaj, ale w kwestii fabuły i fizyki IV jest najlepsza częścią serii GTA, opowiada historie szara i smutna, w odróżnieniu od kolorów i show w gta V. Żadnych #!$%@? modow na prowadzenie aut, fizyka jest lepsza niż w V. Miłej gry!
  • Odpowiedz
@sjs: fabuła jest ciągle najlepsza w GTA SA
Przez optymalizacje, szary świat, powtarzalną mapę, mało broni, najgorsze dźwięki broni, najgorsze utwory muzyczne i brak tuningu, dla mnie GTA IV jest najgorszą częścią z serii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@red7000: też ograłem pierwszy raz dopiero 2 lata temu (a co ciekawe wszystkie inne ogrywałem od razu po premierze) - moja rada, GTA IV ma chyba najnudniejszy początek że wszystkich gier, ale później się rozkręca, więc musisz wytrwać pierwsze misję, a warto :D
  • Odpowiedz
co masz na myśli,l? mi tam dobrze mysz działała, więc nawet nie wiem w czym może być w myszy problem


@adi555000: chyba jestes z tych typow ktorzy nie widzieli w cyberpunku zadnych bugow xd. zle dziala mysz w gta iv bo np. podczas biegania nie mozesz swobodnie obracac kamera bo cie caly czas gra centruje.

#!$%@?, ja rozumiem narzekania na optymalizację w 2008-2010 roku, bo faktycznie była tragedia, ale to,
SmugglerFan - > co masz na myśli,l? mi tam dobrze mysz działała, więc nawet nie wiem ...
  • Odpowiedz