Wpis z mikrobloga

@h0gan: no tak, #!$%@? że są setki tematów jak obsługa myszy jest #!$%@? a R miał na to #!$%@? i nigdy tego nie naprawił, wykopek myszki nie potrafi używać
  • Odpowiedz
@red7000

Zawsze tak robię i nigdy nie gram w multi. Single-Player 4 life.


Tutaj nawet nie masz wyboru bo tryb multi został wycięty z GTA IV na PC ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@red7000:
Zagraj w dodatki (The Ballad of Gay Tony i The Lost and Damned).

A potem odpal GTA 5 i podziwiaj pierwszą scenę z Trevorem w Sandy Shores ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: Wiesz, jeśli nie grałeś wcześniej zbyt wiele i nie kojarzysz tych konkretnych kawałków, to wiele nie stracisz. To głównie poczucie braku psuje odczucia. Osobiście wiele z tych usuniętych kawałków dla mnie tworzyło tę atmosferę czwórki, tak jak i było to w Vice City czy San Andreas - bez konkretnych utworów czegoś mi po prostu brakuje. Więc możesz w ogóle tego nie odczuć, ale mimo wszystko jest to sporo dobrej
  • Odpowiedz
@red7000: moim zdaniem najlepsza część GTA, pierwszy raz ograna z 10 lat temu, ostatnio wróciłem i nabiłem 100h w trybie single (za multi się nawet nie brałem), ciężko tu mówić o tym, że gra się dobrze zestarzała, bo moim zdaniem nie zestarzała się w ogóle, a co do optymalizacji na PC, to szczerze mi to w ogóle nie przeszkadza że raz na minutę klatki spadną do 30, polecam ograć
  • Odpowiedz