Wpis z mikrobloga

Wniosek jest z całej twojej wykopowej twórczości, a nie tylko z tego obrazka.I nie mówiłem, o tobie, tylko o takich jak ty.


@Ekspert_od_niczego:
Więc wśród wykopowiczów wrzucających takie memy, są tacy co, biją gejów. Którzy to?
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: @kondziu96: @Headcrab_B: Kurczę, chłopaki, jest coś iście żenującego w patrzeniu jak prawak złapany za rękę zaczyna robić fikołki i próbuje we własnym mniemaniu podejmować jakąś uczoną debatę xD jest to jeden z moich ulubionych rodzajów prawaka, a za razem dostarcza najwięcej krindżu.

Zostałeś OPie pouczony na temat tego czemu szydzenie z mniejszości seksualnych jest potencjalnie niebezpieczne i wątpliwe moralnie. Mogłeś tego wcześniej nie wiedzieć, teraz już wiesz. I na te nowe informacje mogłeś zareagować w różny sposób:
a) Mogłeś się wycofać z twarzą, nikt by ci nie miał tego za złe. Napisałbyś coś w stylu "kurczę, nie zdawałem sobie sprawy z tego jakie to szkodliwe, dobra trzymajcie się, cześć." Byłby luz.
b) Mogłeś stwierdzić, że ty masz to wszystko gdzieś, bo twoja homofobia jest dla ciebie ważniejsza niż czyjaś wolność, a w sumie taki wrażliwy na krzywdę ludzką nie jesteś. Okej, przynajmniej byłbyś uczciwy.
Ty wybrałeś chyba najgorszą opcję, bo jest właśnie nieuczciwa. Twoją reakcją obronną jest wkładanie mi słowa w usta, a z kolegami widzę próbujesz uprawiać sealioning,¹ zadając
  • Odpowiedz
Grzecznie przytakuj, nie zadawaj pytań, inaczej jesteś nieuczciwy.


@Headcrab_B: Wielokrotnie, w roznych miejscach ignorowałeś rzucanymi w Ciebie dowodami naukowymi z mojej strony, więc odpowiadalem na Twoje pytania, ale miałeś to w dupie, nie jestes wiec osoba, która powinna piszczeć o "grzecznym potakiwaniu", bo sam to robisz - wierzysz w coś ślepo, ignorujesz przesłanki przeczące Twoim zalozeniom, jak fanatyk ze szkoly specjalnej. No i oczywiscie Ty tu nie zadałeś żadnych pytań,
  • Odpowiedz
@Headcrab_B A robienie ankiety, w której obrażasz od islamofobów każdego, kto nie zgadza się z islamem w sprawie gejów (tzn. nie popiera zabijania za homoseksualizm), sugerując, że ma w ich kwestii rację, nie jest nienawiścią?

I ty się z takim poglądami nazywasz centrystą? Gościu, ty jesteś na prawo od Brauna.

Już o takich drobnostkach jak wyzywanie osób trans od dewiantów, wielokrotne twierdzenie, że homoseksualizm zawsze jest obrzydliwy (tzn. dla każdego), odbieranie podmiotowości osobom trans, czy sprowadzanie każdego geja wyłącznie do roli zboka myślącego tylko o seksie i będącego lewakiem wspomną tylko jako ciekawostka. Nic nie przebije popierania zabijania ludzi za orientację.
  • Odpowiedz
A robienie ankiety, w której obrażasz od islamofobów każdego, kto nie zgadza się z islamem w sprawie gejów (tzn. nie popiera zabijania za homoseksualizm), sugerując, że ma w ich kwestii rację, nie jest nienawiścią?


@Ekspert_od_niczego: Oczywiście, że nie jest. Nie było tam żadnej sugestii, że trzeba mordować gejów, to Twoja nadinterpretacja.
Jeśli ta ankieta była w kogokolwiek wymierzona, to w ludzi, którzy uważają, że islam i geje są super, nie widząc, że jedno trochę koliduje z drugim.

wyzywanie osób trans
  • Odpowiedz