Wpis z mikrobloga

Od początku wojny Konfederacja bez przerwy oczernia Ukrainę, Unie Europejską, USA oraz NATO, jednocześnie wybielając działania Rosji i negując doniesienia o ich zbrodniach wojennych. Ciągle powielają fake newsy mające na celu skłócenie Polaków i Ukraińców. Bez przerwy negują także porażki poniesione przez wojsko Rosyjskie oraz sukcesy wojsk Ukraińskich, próbując utrzymać obraz potężnej Rosji. Nawet przed wojną bez przerwy promowali oddalenie się od NATO i UE oraz zbliżenie się do Rosji, co jak widzimy dzisiaj byłoby tragiczne w skutkach.

Gdyby Polska postępowała w taki sposób jaki chciała tego konfederacja, najpewniej bylibyśmy teraz w tej samej sytuacji co Ukraina

Krótko mówiąc: Konfederacja wspiera wrogów Polski jednocześnie szkalując naszych sojuszników. Jeśli wciąż ich popierasz to znaczy że popierasz działanie na szkodę Polski, co czyni cię zdrajcą narodu. Taka jest prawda.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #rosja #ukraina #wojna #polityka
BestiazWadowic_37 - Od początku wojny Konfederacja bez przerwy oczernia Ukrainę, Unie...

źródło: comment_1653133769FSZ4SeHioDublWZXKhHMah.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bestia_z_Wadowic_37: to jest odłam kremlowskiej propagandy typu AfD w Niemczech, którzy to w Bundestagu buczeli gdy Scholz mówił o sankcjach wobec Rosji. Ich jedyny cel to podburzanie społeczeństwa i sianie zamętu.

To jakie fikołki uskuteczniają konfederackie miernoty na wykopie to coś niesamowitego. Pewnie wyrwane z kontekstu. ;-)
  • Odpowiedz
@vin42: Ale c--j mnie obchodzą inne kraje. Obchodzi mnie partia która jest częścią polskiego sejmu, a ewidentnie realizuje rosyjskie interesy. Proszę nie zmieniać tematu.
  • Odpowiedz
@Latarenko: twoje wpisy to typowy whataboutism, który w żaden sposób, z definicji, nie obala tez postawionych orzez OPa. Zdjaesz sobie z tego sprawę?
Ale ty tego nie przyznasz i nie poprawisz sie na tym polu. Bo można być głupkiem, byle tylko bronić swoich.
  • Odpowiedz
@Klepajro: Przecież to wy putinowcy powtarzacie rosyjską propagandę, że Korwin jakoby mówił o wyjściu z NATO.

Podaj źródło do rzekomych słów, albo zostań ruską onucą na wieki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: Ale c--j mnie obchodzą inne kraje. Obchodzi mnie partia która jest częścią polskiego sejmu, a ewidentnie realizuje rosyjskie interesy. Proszę nie zmieniać tematu.

@maQus: dziwne, że nie interesuje cię wojna, a niszowa konfederacja, zastanawiające.
  • Odpowiedz
@vin42: Wojna jest poza granicami naszego kraju i daj los nie dotrze poza nie. Konfederacja to zagrożenie które realnie niszczy kraj od wewnątrz, bardziej mnie dotyka ( )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maQus: wojna to jest chłopie "5 metrów od ciebie" i żyjesz w samym centrum zmieniającej się historii.

Konfederacja to zagrożenie które realnie niszczy kraj od wewnątrz, bardziej mnie dotyka ( )

To musisz zająć się prawdziwie realnym zagrożeniem, a nie podniecać się konfederacją która i tak jest nikim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
przed wojną można było jeszcze popieranie ich zwalać na głupotę, ale teraz nie da się być aż tak głupimi, żeby nie dostrzegać że konfederacja to sterowana z kremla , wroga, antypolska, ruska agentura


@afc85: tak jak pierdołę korwina i spółkę, tak sadze ze wyrok powinien wydawać sad w oparciu o dowody, a nie wykopki w oparciu o swoje spostrzeżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej rozjuszyli swoim stanowiskiem dotyczącym aborcji,banda katolickich extremistów.A to co mówią o rosji i wogóle o tej wojnie to mam to w dupie,bo mnie grzeje mnie to w żaden sposób.Nawet zyskali by moje poparcie gdyby sprzeciwili się kretyńskim pomysłom jak embargo na węgiel czy rope z rosji.Mnie i tysięcy ludzi nie stać na jakieś bojkoty
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: "Jesteś zdrajcą narodu" mówi ktoś o imieniu BestiazWadowic_37 i popiera go w komentarzach banda neuropków, którzy na co dzień plują na Polskę, a Polaków uznają za gorszych od zwierząt.

To ja pytam, którego narodu?
  • Odpowiedz
@ibilon: Twoje konfederuskie fikołki, powtarzanie ciągle "neuropki" prowadzą do tego, że nawet Terlikowskiemu odmawiasz bycia katolikiem XD Czas się pogodzić, że idole z dzieciństwa okazali się ruskimi agentami, którzy od lat grają na podsycanie konfliktów i oddalanie nas od cywilizowanej Europy.
Zresztą już kilkaset lat w Polsce funkcjonuje silny związek antypostępowej prawicy z "mateczką rasiją", także konfederosja to nawet nie nowy, oburzający przypadek a po prostu objaw zewnętrznej, silnej agentury.
  • Odpowiedz
los nie dotrze poza nie. Konfederacja to zagrożenie które realnie niszczy kraj od wewnątrz, bardziej mnie dotyka ( )


@maQus: Czyli twierdzisz że konfederacja realnie niszczy kraj od wewnątrz? Ciekawe co w takim razie robi pis i reszta osłów którzy realnie by mogli coś zmienić. A no tak r-----------ą nasze pieniądze ale w końcu to nie jest ważne, paliwo za 7,20 to też nie jest
  • Odpowiedz
@limakzsuetam: PiS j---c prądem jeszcze mocniej niż konfederatów, bo jak sam wspomniałeś, są przy władzy. Wątek jednak dotyczy konfederacji i nie wiedzę powodu by outsourcowac mój gniew na PiS. Dla nich mam inne wątki ;)
  • Odpowiedz