Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Frasad: kiedyś poznałem na tinderze taka jedna xD napalona jak sam #!$%@?, ale mieszkała 150 km ode mnie, a ja jeszcze auta nie miałem. Ogólnie nagrzana, pikantne SMS i rozmowy, soft filmy i zdj xD finalnie do niech nie przyjechałem bo się obsralem, ale i tak wyszło, że jakbym przyjechał to by mi jedynie petardę #!$%@?
szczególnie tych co im mówią co mogą, a czego nie mogą robić ze swoim ciałem i że tego płoda z mózgiem na wierzchu co powstał z gwałtu to nie można usunąć i że baba to ma w kuchni siedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SmakoszKotow: baby wolą tych, co mają 1,85m, dużego #!$%@?, dobra mordę i pieniądze. Tacy ludzie rzadko są empatyczni i mają zazwyczaj prawicowe poglądy, a
nie, prawdziwy mężczyzna jest bezkompromisowy i ma swoje zasady, a wannabe chady mogą ruchac, ale są gównem, wewnętrznie sprzecznym. Jeśli masz progresywne poglądy bo są modne to jaki z ciebie chad xD


@obserwator_nsa: ale nas twoje zdanie gówno obchodzi, rozśmieszylo mnei tylko twoje pompowanie swojego epenisa jakimiś bzdurnymi teoriami gdzie w rzeczywistości pewnie siedzisz przed kompem z zawiniętą skarpetą wokół penta i na tym się kończy twoje życie seksualne XD