Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#wojna #rosja #ukraina #polityka

Mirki, ogarnąłem coś, zapewne mało odkrywczego ale za to nie potrzebowałem do tego wizji niczym jasnowidz Jackowski.

Prędzej czy później wojna się skończy, Rosja nie ma sił i szans na spektakularne zwycięstwo, ale ja nie o tym :

Zachód (szeroko rozumiany) będzie wspierał Ukrainę, licząc że każda pomoc się przyda ale także i ekonomia istotna - jak naprawić relacje gosporadcze z Rosją ? - wybrać wojownika o wolność, obsypać nagrodami typu nobel srobel człowiek roku, laureat podkarpackiego kółka kłusowników wodnych 'P.K.K.W' tak jak to uczynili z Wałęsa i innymi. Takowy dopcha się do władzy lub władza po zmianach w Rosji będzie go pozornie szanować a wizerunek Rosji szybko wróci do normy.

Ciekawe kto jest ruskim odpowiednikiem Grety Tunberg, zapewne już szukają takiego i pewnie kasa poleje się strumieniami na jego/jej fundację.
  • 2
jak naprawić relacje gosporadcze z Rosją ? - wybrać wojownika o wolność, obsypać nagrodami typu nobel srobel człowiek roku, laureat podkarpackiego kółka kłusowników wodnych 'P.K.K.W' tak jak to uczynili z Wałęsa i innymi. Takowy dopcha się do władzy lub władza po zmianach w Rosji będzie go pozornie szanować a wizerunek Rosji szybko wróci do normy.


@Afropolon: Niestety chyba nie zadziała. Przecież rosyjski dziennikarz dostał pokojowego Nobla w 2021. Jest w dużych