Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: Ja wiem że się powtarzam, no ale historia też się lubi powtarzać. Fragment "zapiski oficera armii czerwonej", ta książka to fikcyjna historia ale autor żył w tamtych czasach i znał rosjan.

W całej książce przewijają się fragmenty o tym że w Polsce jest straszna bieda i zwykli ludzie nie mają co jeść a tu jest fragment gdzie owy oficer został porzucony przez wycofujące się wojska i trafił na wieś gdzie
K-S- - @Kosopietek: Ja wiem że się powtarzam, no ale historia też się lubi powtarzać....

źródło: comment_16530300270A9s8SFi3AvP09q2bBjEhY.jpg

Pobierz
@gejuszmapkt: @Kosopietek: @Caban1908: @Deska_o0:
Łachta to slangowe określenie na internetowe boty/trolle/propagandystów #60kopiejekzawpis. Nazwa faktycznie pochodzi od dzielnicy Petersburga gdzie wielu z nich było zatrudnionych, m.in. w firmie Internet Research Agency, która się mieściła w wieżowcu Łachta Centr, a operacja wewnętrznie miała nazwę Projekt Łachta. Ich najsłynniejsze dzieło to wpłynięcie na opinię publiczną przed i podczas wyborów prezydenckich w USA w 2016 roku (dobrze opisana na https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Research_Agency).