Wpis z mikrobloga

@Maniek145: Nie uważacie Wrocławianie, że od lat potencjał tego miasta jest marnowany? Większość pochlebnych opinii od rzekomo turystów zauroczonych rynkiem, to opinie kupione. Przypadkiem z Włochem ostatnio piłem i powiedział prawdę, że niczym się Wrocław nie wyróżnia na tle innych polskich miast, coś tam jeszcze stękał o pasażu Niepolda ale już nie powtórzę
@dj_icek wolę mieszkać w niewyróżniającym się mieście niż zadeptywanej atrakcji turystycznej. Nie widzę żadnej atrakcji w tłumach w centrum miasta i szukaniu fajnych restauracji po bocznych uliczkach bo na głównych wszystko jest ustawione pod turystę
@Tommy__:No i Wrocław jest takim niewyróżniającym się niczym miastem, właściwie to ciągnie #!$%@? i szkoda mi za każdym razem, kiedy widzę tych zawiedzionych turystów. Śląsk Wrocław doskonale odzwierciedla całe to miasto, mierne aż do bólu.
kiedy widzę tych zawiedzionych turystów


@dj_icek: Na mnie większe wrażenie zrobiła Panorama Racławicka niż Wawel. Oba miejsca zwiedzane za gówniaka w podbazie. Zoo pamiętam słabo i ogólnie wolę zwierzęta na wolności, ale z pewnością jest lepsze od krakowskiego. Tak że tego.