Wpis z mikrobloga

1. Badź PISem
2. Sukcesywnie osłabiaj rodzimą walutę PLN, aby było na bombelki.
3. Od wywiadu USA otrzymujesz informacje, że Rosja za kilka miesięcy uderzy na Ukrainę.
4. Jako Morawiecki opyl działki na górce.
5. Jako Glapiński i RPP naganiaj na kredyty i zarzekaj się, że do końca 2024 roku nie podniesiesz stóp procentowych.
6. Inflacja zaczyna dawać o sobie znać.
7. Jako Glapiński napluj na twarz wszystkich kredytobiorców, którzy zaufali RPP i wzięli kredyt.
8. Jako PIS wprowadź totalny #!$%@? w podatkach na początku 2022.
9. Inflacja jest coraz bardziej nieprzyjemna, więc jako PIS wprowadź tarczę antyinflacyjną.
10. Wybucha wojna, o której dobrze wiedziałeś, że wybuchnie.
11. Jako PIS nie chce ci się budować obozów dla uchodźców, zamiast tego zwalasz koszty obsługi uchodźców na zwykłych Polaków.
12. Dla zwykłych Polaków ceny wynajmu #!$%@? w kosmos (bo Ukraińcy mieszkają za darmo u Polaków-wolontariuszy).
13. Jako rynek strać kompletnie zaufanie do Glapińskiego, który jedno mówi, drugie gestykuluje, a trzecie robi.
14. Sukcesywnie gnoiłeś PLN - dolara #!$%@? na 4.5 PLN. Kończą się rezerwy paliwa, które było kupione po lepszym kursie dolara i ropy.
15. Litr benzyny prawie 7.5 PLN.
16. Jako PIS wprowadź tarczę "anty-rpp" - bo ludzie masowo wzięli kredyty pod korek, na które z resztą naganiałeś, a teraz te kredyty (łącznie z podwyżkami cen wszystkiego) miażdżą zwykłym Polakom jaja.
17. Tarcza już jest - nie możesz już bardziej obniżyć ceny paliwa / gazu / prądu / żywności.
18. Niebawem #!$%@? też ceny żywności - patrz kurs zboża.
19. Niebawem jeszcze bardziej #!$%@? ceny benzyny, a jako PIS planujesz przedłużyć tarczę tylko do końca lipca.
20. Rynek kompletnie przestaje ufać rządowi Polski - obsługa długu jest coraz bardziej kosztowna.
21. Nikt nie chce kupować Polskiego długu - jako PIS planujesz emitować dług w innych walutach.
22. Przychodzi jesień / zima 2022 - wygasa tarcza antyinflacyjna.
23. Paliwo po 10 PLN za litr, chleb za 10 PLN, podwyżki cen gazu, energii, ciepła, żywności.
24. Kolejne podwyżki stóp procentowych - obsługa kredytów zwykłych ludzi jest coraz droższa.
25. Węgiel za 3-4k PLN za tonę.
26. Bynajmniej na bombelki dałeś.
27. ?

Drogo to dopiero będzie. Jesień / zima 2022 będą #!$%@?, jednak większość Polaków nie planuje dłużej niż 1 dzień do przodu, także póki co panuje jeszcze nieświadomość i względny optymizm...

Brawo PIS - koncertowe #!$%@? Państwa i zrobienie z większości obywateli dziadów...

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #gielda #heheszki #bekazpisu #inflacja #nbp #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haha123 walsnei tak się zastanawiam jakie narzędzia jeszcze im zostały

co mają w zanadrzu? Chyba już nic wiecej


@maryjuszpitagoras:
Dymisja i wyjazd z kraju XD zostawienie burdelu innym partiom, a jak przyjdzie faktyczny kryzys gdzie trzeba będzie mocno zaciskać pasa to wyborcy pisu będą tęsknić "za pisu to było"
  • Odpowiedz
  • 1
5. Jako Glapiński i RPP naganiaj na kredyty i zarzekaj się, że do końca 2024 roku nie podniesiesz stóp procentowych.


@haha123 Przecież w wakacje państwowe radio trąbiło reklamówki KNF, żeby uważać z braniem kredytów i nie brać ich pod korek. Codziennie w aucie rano je słyszałem. Wydaje mi się, że to było w lato/jesień 2021.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@haha123: ja się zastanawiam, ile trzeba żeby Polacy naprawdę zaczęli protestować, bo w normalnym kraju już by ich #!$%@? z rządu, a w trochę mniej tolerancyjnym powywieszali na latarniach.
  • Odpowiedz
co mają w zanadrzu?


@maryjuszpitagoras:
-Mogą wprowadzić gigantyczny program oszczędności, redukując pensję i zatrudnienie w administracji państwowej.
-Zakopać bzdurne projekty typu pałac saski, Izera. Zrezygnować z finansowania TVP, olimpiady europejskiej i dziesiątek innych bzdurnych
  • Odpowiedz
@haha123: spokojnie, do wyborów nic nie #!$%@?. Dadzą jeszcze 15, 16 emeryturę przed samymi wyborami łącznie z kampanią plakatową w każdym markecie na osiedlu i w TVP, byle tylko wygrać.
  • Odpowiedz
@cartmam: Sytuacja dopiero nabiera tempa, a przyspieszone wybory to nie jest takie hop siup, tym bardziej, że byłby to dowód na to, że pis nie ogarnia sytuacji. Ja tam bym nic nie obstawiał przedwcześnie.
  • Odpowiedz
spokojnie, do wyborów nic nie #!$%@?


@cartmam: To nie od PiSu już w tej chwili zależy. PiS stracił już do reszty kontrolę nad państwem i nie ma zamiaru jej brać nawet do rąk bo się boi, że zdenerwuje swój zbydlęcony elektorat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haha123: i tak jeszcze kilka lat, aż ludzie z glodu zaczną #!$%@?ć siebie nawzajem i końcowo przyjdzie pan globalista schwab ze swoimi bękartami i powie "to my wam damy dochod gwarantowany podstawowy i będziecie szczesliwi niemając niczego" i tyle w temacie. Moral jest prosty - albo my albo oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebgat: 30% z uprawnionych do głosowania, przy frekwencji 45% .
No i PiS ma ok 45000 członków,
Matematykę pozostawiam tobie.
Osoby które ich popierają to zdecydowana mniejszość Polaków.
I to ta mniejszość, która można łatwo kupić, debile głosują bo PiS daje pieniążki, więc PiS dobry.
  • Odpowiedz
  • 1
@haha123 ściągnąłem do polski dziewczynę ponad dwa lata temu. Teraz mi wstyd za to. Odrabiam swój błąd tym, że zaczynam się uczyć nowego zawodu, bo ze swoim dotychczasowym nie wyjadę stąd. Jak tylko czegoś się nauczę to #!$%@? stąd w sina dał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perun_93: you cannot into statystyka. Rozkład poparcia dla partii wśród niegłosujących nie odbiega znacznie od proporcji wśród głosujących.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebgat: nie głosujący mają politykę w dupie, lub nie mają na kogo głosować. Jeśli komuś zależy to idzie na wybory. Proste, zresztą ludzie się bez kitu wstydzą głosowania na PiS, albo wybory były jakieś lewe, bo pracuje jako hydraulik, rozmawiam z masą osób, i często ludzie gadają o polityce. Wiesz co? Od 2019 nie spotkałem NIKOGO, ani 1 osoby, która by nie narzekała na pisowcow. Rozmów odbyłe. Ok 100 luźno
  • Odpowiedz
@haha123: ja się obawiam o moją mamę. Żyje z renty po zmarłym tacie. Dopiero teraz odzyskuje sprawność po covidzie i operacjach. Najprawdopodobniej będzie musiała wyjechać zagranicę by pracować. Na szczęście moja przeprowadzka daje jej spore oszczędności, ale ja z mojej marnej pensyjki nie mogę jej w żaden sposób pomóc. I to mnie boli.
  • Odpowiedz
Wybucha wojna, o której dobrze wiedziałeś, że wybuchnie


@haha123: przed tym mogłeś dopisać "próbuj usunąć TVN psując kontakty z USA wiedząc że zaraz będzie ci potrzebne ich wsparcie"
  • Odpowiedz
@mango2018 to inaczej bo widzę, że dalej nie rozumiecie pytania. Co mogą zrobić, aby umocnić złotówkę NIE #!$%@? ludzi. Jakikolwiek odwrót od socjalu, podniesienie podatków, czystki w urzędach spowoduje, że nie wygrają kolejnych wyborów a ludzie ich wyniosą na widlach.
  • Odpowiedz