Wpis z mikrobloga

Co do Adama i Patrycji, to wiedziałam, ze tak bedzie. On poki byly kamery, zgrywal kochanego, troskliwego, wrecz natretnego w swej jakze romantycznej milosci, niczym z werterowskich powiesci, amanta. Gdy ekipa ich na dobre opuscila, pewnie zaczal ujawniac swojego utajonego Adasia. :) Adasia bez skropulow zdradzajacego swoja Basie(jego ex), Adasia niepoczytalnego szantazyste, gdy sie przestaje na niego zwracac uwage(bo za trzecim razem postanowilo sie nie byc naiwną idiotką ) Adasia kłamczucha(co do niezliczonej ilosci kobiet) i wreszcie Adasia ktory ma za nic wlasna matke... Patrycja, dobrze ze go olalas, widac ze jestes szczera i uczuciowa dziewczyna, nie dla tego osobnika
#slubodpierwszegowejrzenia #patrycjaiadam
  • 25
  • Odpowiedz
@glina_zwalowa: być może to bezpodstawnie oskarżenia, ale szczerze mówiąc mnie trochę zaciekawiły słowa jego matki w tym odcinku który teraz był emitowany w telewizji, że Adam jest nerwowy i że może tym zrazić do siebie Patrycję. Jak własna matka mówi tak o swoim dziecku może coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
@glina_zwalowa: Nie mowie ze Patrycja jest jakas krystaliczna, bo jej nie znam. Po prostu wydawala sie szczera, naturalnie zdenerwowana obecnoscia kamer, moze szorstka, moze niemila, ale nikogo przynajmniej nie udawala. Nie wiem, nie znam jej. Natomiast tego Pana poznać mialam okazje i to dosc dobrze.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: pisałam kiedyś tutaj, że nie ufam temu gościowi. I podrzymuje swoje odczucia.:) kompletnie bym mu nie zaufała i może to być prawda. Gość sprawia dobre wrażenie i to jego gra. Jakby Pati była uległa, to byłby z niego drugi Grzesix. Zaliczył i bye bye.
  • Odpowiedz
@AhriMini: a ja Ci wierzę:) relacje z rodzicami bardzo dużo mowia o nas samych . sposób w jaki Adam zwracał się do matki i mowil o niej za jej plecami świadczy o nim bardzo źle i w taki sam sposob może (i najpewniej tak jest) będzie traktował swoje partnerki w przyszłość.

Zatem brak szacunku do matki = brak szacunku do partnerki:)
  • Odpowiedz