Wpis z mikrobloga

Makijazystka zeznaje, ze Amber miała obrażenia na twarzy

To już 5 świadek dzisiaj. Wcześniej 5 innych świadków potwierdziło, ze Depp był agresywny. Wszyscy świadkowie widzieli obrażenia u Amber. 2 świadków zeznało, ze widzieli jak Depp atakuje Amber.

Melanie Inglessis Jest byłą wizażystką Amber Heard.
Podczas brytyjskiej sprawy o zniesławienie Johnny'ego Deppa w gazecie The Sun zeznała, że używała makijazu, aby ukryć siniaki na twarzy Amber, zanim pojawiła się w The Late Late Show Jamesa Cordena w grudniu 2015 roku.

Heard stwierdziła, że w noc przed jej pojawieniem się w serialu była fizycznie maltretowana przez Deppa, co spowodowało posiniaczoną twarz i krwawiącą wargę.

Świadek podtrzymał swoje zeznania.

Pobierz
źródło: comment_1652906499FYtiH6U3ndcnixjJI11t9L.jpg
  • 37
@podomka: ciekawe ile tych świadków jest podstawionych przez obronę Amber żeby potwierdzali jej niekoniecznie prawdziwą wersję


@yupitr: Xddd tak, Amber przekupiła sąd w uk i 80 świadków z jej listy xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: ja #!$%@? jak mnie to śmieszy.
Ludzie z całego świata z rumieńcami na twarzy śledzi losy dwójki ludzi tylko dlatego bo są znani.
Równie dobrze można oglądać trudne sprawy albo sędzię Anne Marie Wesołowska (ten sam poziom)
Ale gardzę celebrytami i motłochem który się tym fascynuje.
@podomka: Ale co to znaczy że był agresywny? Ludzie generalnie zawsze się czymś zdenerwują, zagraj sobie w Crash Bandicoot to uwierz że będziesz rzucać padem o ścianę


@Rafaello91: Ehe. Wiadomka. Nie, nie rzucam padem w ścianę. Nie rzucam butelka w drzwi. Nie pluje na sąsiada i nie bije partnera.
@podomka: Wciąż mówisz o sąsiadach, ale to byli ludzie mieszkający w jego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym wciąż pomijasz nagranie gdzie Amber przyznaje się że go uderzała


@Rafaello91: Ludzie mieszkający obok to właśnie sasiedzi. To nagranie pojawiło się 3 tygodnie temu, a nie dzisiaj. Słuchaj, masz coś w obronie Deppa poza jednym nagraniem? Może czas pogodzić się
@yupitr: Załóż sobie watek i tam rozwijaj te teorie spiskowe. Nikt zdrowy nie uwierzy, ze przekupiła sąd w uk i wszystkich świadków. Nie ma nawet takich pieniędzy. Puknij się już w łeb.
@Rafaello91: A skąd Ty wiesz po czyjej stronie stoi ława przysięgłych? Byłeś tam? Przestan łykac fake newsy jak pelikan i skup się na faktach. Depp na nią nic nie ma. Przegra to.
@podomka: Wszyscy w sądzie widzą reakcję ławy przysięgłych i można normalnie relacjonować ich reakcje, nie można tylko upubliczniać ich twarzy.


@Rafaello91: Czekaj, co kuwa xdddd dobra, nie pisz już więcej.
@podomka: Zabawne, że w kontekście bicia jak dotąd niepodważalny jest jedynie fakt, że to Amber lała Deppa :) Sama przyznała się do tego na nagraniu i później potwierdziła to podczas zeznań. Confessio est regina probationum.
@podomka: ja wiem że różowym trudno uwierzyć, że mężczyzna też może być ofiarą przemocy domowej ale to się dzieje co raz częściej. Nie było cię tam ale jesteś absolutnie przekonana o tym, że Amber taka święta. To podrzędna aktoreczka, która próbuje narobić sobie trochę fejmu na głośnym pozwie. To jest tak wyreżyserowane, że to jej najlepsza rola w historii jej aktorskiej kariery. W najgorszym wypadku oboje byli siebie warci i #!$%@?
@podomka twoje wpisy są nic nie warte bo prezentujesz w dobrym świetle tylko jedną stronę a nie przedstawiasz faktów.


@TakiTaki: Nom, to nie fakty. Ja tutaj przy biurku wróżę z fusów i dodaj te wpisy.
@podomka: W którym drugim zdaniu mam? W tym drugim napisanym przez ciebie, które jest gówno warte, bo po pierwsze nie masz wykształcenia prawniczego i walisz byki na prawo i lewo (jak chociażby twoja interpretacja wyroku z UK), a po drugie twoja znajomość angielskiego jest kiepska. Nadal potrzebujesz brać lekcje angielskiego, czy już się douczyłaś bez korzystania z tutelo?

Jedyny świadek, który potwierdził, że widział atak bezpośredni Deppa to siostra Amber :)
Jedyny świadek, który potwierdził, że widział atak bezpośredni Deppa to siostra Amber :)


@Monzord: sprawca przemocy zwykle nie #!$%@? swojej ofiary przy ludziach? Niesamowite wykopku, odkryłeś coś nirsamowitego i niespotykanego
@durielek2: Nie, potwierdziłem to co napisałem wcześniej. Mianowicie, że jak dotąd jedynym świadkiem bezpośredniego ataku na amber jest jej siostra, wbrew temu co pisze ten nieuk podomka, który nie potrafi angielskiego, a się bierze za komentowanie przebiegu rozpraw sądowych XXXX #!$%@? DDDD. Oprócz tego, tak jak napisałem wyżej, najsolidniejszy dowód na pobicie ma Depp w postaci przyznania się samej Amber pod przysięgą do lania go.
@Monzord: jest już kilku, a będzie jeszcze więcej, świadków którzy widzieli obrażenia na ciele amber oraz #!$%@? w mieszkaniu jaki zrobił depp podczas awantury. To wystarczająco dużo, żeby Depp przegrał proces.
@durielek2: Masz racje, jest kilku świadków, którzy widzieli #!$%@? i obrażenia, a na pewno będzie ich więcej, bo teraz zeznają świadkowie amber. Nie trzymam niczyjej strony, jedno i drugie jest degeneratem i narkomanem. Wiem, że to wykop, jednak po prostu oczekiwałbym, że jeśli ktoś się bierze za komentowanie rozprawy będzie robił to rzetelnie.