Wpis z mikrobloga

Jak bardzo Kamil nie miał jaj, że pozwolił Jej zmienić całe swoje życie tylko po to, żeby przed kamerami wyjść dobrze a na koniec powiedzieć że on jednak nic nie czuję? #slubodpierwszegowejrzenia #logikaniebieskichpaskow ()
Nie umiem tego zrozumieć i pojąć swoim mózgiem jak można być tak podłym człowiekiem. On od początku wiedział.
Pobierz M.....8 - Jak bardzo Kamil nie miał jaj, że pozwolił Jej zmienić całe swoje życie tyl...
źródło: comment_1652822164oMRhQDCJmSoBV7ZATaauhW.jpg
  • 25
@Mango98: Spoko, za chwilę przeczytasz, że laska jest sama sobie winna xD na maksa słabe takie kopanie leżącego. Dziewczyna jest już dość upokorzona. Tak, była naiwna, ale typ jest niedojrzałym kretynem, dla którego ważniejszy był wizerunek w tv. Zamiast powiedzieć od razu „nie zmieniaj pracy, nie jestem jeszcze pewien”, wolał dobrze wypaść w tv i nie psuć wizerunku siostruni z chrapką na królowych życia. Pewnie sama mu doradziła, żeby się najwyżej
@Mango98: Dziewczyna jest niepewna siebie i zaślepiona, ale jednak miała dobre intencje i chciała budować tę relację (po to też ludzie zgłaszają się do tego programu, a przynajmniej w teorii) + typ jej nie powiedział wprost, że jeszcze za wcześnie na takie decyzje.

Myślę, że oglądającym ludziom z zewnątrz jest łatwiej wszystko wyłapać, a dziewczyna faktycznie szczerze zaufała i wierzyła w sens programu, szczerość typa, i podeszła do tego na zasadzie
jak poczicwa, prosta dziewczyna dostaje w dupę, bo za bardzo zaufała i za dużo w życiu zmieniła


@ProResHq: nie

to historia w stylu...

byłam zbyt wybredna X czasu więc wzięłam byle co byle był już teraz natychmiast i okazało się, że jednak tinder byłby lepszy xD
@Mango98: on jest pochodzenia ukrainskiego, dziwisz mu sie, że jest rozchwiany emocjonalnie? ciekawe jak ty byś sie czuł jakby 3/4 twojego kraju bylo w ruinie (dosłownie, gruz i piasek)
@ProResHq: ona nie dostała w dupę tylko sama stworzyła tę sytuację - od początku było widać, że jest mega ścisnieniowana na posiadanie męża i zagłuszyła wszelkie swoje obawy i potrzeby podporządkowując się temu celowi. Każdy normalny chłop by od niej uciekł.