Wpis z mikrobloga

@martek-77: Ktos powinien ją naprostować troche. Ona nie jest brzydka, ma szanse znaleźć kogoś normalnego. Szkoda mi jej. Fakt faktem była za bardzo na tak, taka aż nachalna do bólu, ale wszyscy widzieliśmy ze Kamil miał ją w dupie przez cały program. Mogl jej powiedzieć poza kamerami ze sorry ale nic z tego nie będzie a tak ona biedna wielkie zmiany, tu wyprowadzka tu remont łazienki kuchni. Szczęście w nieszczęściu ze
@martek-77: wiesz co byłem w podobnej sytuacji kiedyś i jebłem robotą, i dużo lepiej wyszedłem na tym. Ale z tego co on prezentuje za jakiś bystry to on nie jest więc trzyma się szwagra
@shnitzel No pisałem wyżej
Agniecha całe życie idzie za chłopem. Przyszła do programu żeby nie biegać po czym wyjechała ze swojego miasta do męża, zmieniła pracę i wszystko nawet wannę już kupywala. I znowu się #!$%@?ła. Chorzewska nawet w którym odcinku to jej wytknęła że idzie ślepo za nim.
@martek-77: Wiem wiem xD sama z tego miałam ubaw Jak to powiedziała. Mozliwe ze go osaczyła ale mogl jej powiedzieć poza kamerami żeby wyluzowała bo nie jest w jego typie czy coś xD