Wpis z mikrobloga

@andale: uwierz mi będzie ciężko i bardzo cięźko. W Norwegii ciągle pada jak przez 3 dni nie pada to jest święto. Do tego wiatr i temperatura w dzień -2 do 5 C.
Spać też zbytnio nie ma gdzie bo takie drewniane domki jak nasze komunistyczne z dykty w 2015 r. Były po 500 zł. Ogólnie namiot,zatrzymuj się na trawie na parkingach niedaleko kibli. Tam można i wodę będziesz mieć oraz kibel
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andale:

Kurdę, a raptem wczoraj zmieniłem plan, żeby przejechać przez Lysevegen. Ładne widoczki. Kuszące ( ͡º ͜ʖ͡º)


Myślę, że mógłbyś pojechać śmiało drogą nr7, widoczki mega. O tej porze będzie mega zielono i temperatura ok 15 stopni
  • Odpowiedz
@andale: Zrób wykopową relację co 2-3 dni, albo jakieś później długie podsumowanie, jakie trudności były, co zabrałeś na wyprawę (to możesz opisać przed wyjazdem) itp. I załóż autorski tag na wyprawę, chętnych do czytania będzie trochę na pewno.
  • Odpowiedz
@henk: spoko, rób jak uważasz. Droga stoi przed tobą otworem. Zrób relację codziennie z jazdy. Jak przejedziesz na kołach całe wybrzeże to stawiam flaszkę a jak nie dasz rady to ty stawiasz. Umowa stoi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: chłopie, ale ja tu nie pisze o jeździe rowerem tylko o tym, że mijasz się z prawdą co do warunków klimatycznych na wybrzeżu Norwegii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
stawiam pizze


@nO-C34: Ale norweską czy polską? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sakwy i pełne obładowanie


@factoryoffaith_: Nie inaczej, bo to cały miesiąc, a przez większość czasu może lać. Zabieram namiot, ale liczę też na gościnę. Zaludnienie jest nieco większe niż na Islandii :D

uwierz mi będzie ciężko


@mpetrumnigrum: Mam za sobą kilka pór deszczowych w Azji, więc woda nie jest mi straszna. Jeżdżę też zimą
  • Odpowiedz
Jeżdżę też zimą na rowerze. Nie wiem tylko, jak będzie w połączeniu tych dwóch czynników


@andale: Ja wiem i to bardzo dobrze. Będzie #!$%@?, lepszy jest śnieg nisz deszcz i 5C. Organizm się bardzo szybko wychładza.
Do tego należy dołożyć nie możność przespania się w suchym pokoju bo ceny moteli i hoteli w Norwegii są jakieś absurdalne.
Ale może akurat wyjątkowo Tobie się uda i będziesz miał całe 13 dni bez
  • Odpowiedz