Wpis z mikrobloga

ale wy przegrywy i mizogini jesteście nakręceni na te baby, niby nienawidzicie, gardzicie, obrażacie, macie w dupie, wymyślacie jak je poniżyć, odebrać prawa wyborcze, człowieka, ale cały czas o tych babach piszecie i gołe dupy i cycki latają i cmok, cmok pięknapani. Hipokryci. Jak ja nie lubię octu to się do niego nawet nie zbliżam, nie chcę słyszeć, czuć i mieć. Debile #przegryw #logikaniebieskichpaskow #mizoginia
  • Odpowiedz
To pokazuje ile patologii jest w internecie. Heheszkują, a potem tak samo zachowują się w związkach

SKĄD PLAGA ROZWODÓW? CZEMU TE KOBIETY TAKIE WYMAGAJĄCE? POWINNY TOLEROWAĆ NAS, IDEAŁÓW. CZEMU DZIETNOŚĆ TAK NISKA I NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI Z TAK ZAJEBISTYMI GAMIONIAMI?
  • Odpowiedz
@Opportunist: @solimoes:
Mówi, że jest niezależna a gdybyś nie wiedział co to znaczy
To tylko kolejna księżniczka co nie ogarnia brudnych naczyń
Różniły się imionami a poza tym to były takie same
Co mi po królewnie, która nie potrafi nawet zadbać o zamek
(Avi)
  • Odpowiedz
@pawel0707: panna jak zapowiada Ci okres, to ma dobre intencje = unikać; jak zgadujesz, że ma okres i okazuje się prawdą, a odwaliła manianę, ale nie odstawiła skrajnej akcji = zapamiętać i unikać na przyszłość; if (nie masz zobowiązań i zastanawiasz się czy to ta właściwa i robi takie akcje) = unikać.

przygoda ma swoją cenę, za dziwkę płacimy Panowie teraz różne stawki, ale zobowiązania czy przywiązanie emocjonalne nie jest
  • Odpowiedz