Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tą całą pogardą wobec "Netflix and chill" w opisach na #tinder i #badoo ?
Na Netflix czasem można znaleźć nietypowe seriale i filmy, niepuszczane w ogólnodostępnej telewizji, które z kolei są związane z zainteresowaniami konkretnej osoby. Według mnie to dobre miejsce do poszukiwań czegoś interesującego.

#rozowepaski #zainteresowania #niebieskiepaski #netflix #film #seriale
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: dokładnie wręcz rewelacyjne miejsce jakim jest netflix.
Tez nie rozumiem o co chodzi ludziom którzy cisną po netflix and chill.
Wiadomo przecież że jak ktoś na tinderze to wpisze to już nie musi wpisywać ani mieć innych zainteresowań, bo dla kogoś kto interesuje się tylko serialami i chillowaniem przed nimi to pościgi strzelaniny gangsterka czy zamkowe życie w średniowieczu to chleb codzienny, zawsze jest o czym pogadać z taką
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie mam ani tindera ani Badoo ale domyślam się ze napisanie netflix and chill w zainteresowaniach mówi o kims wiele, chociaż niekoniecznie dobrze. Są spacery, jazda na rowerze, gra w szachy, wspinaczka, tyle firm aktywności a ktoś otwarcie mówi ze preferuje netflix? Brzmi nieciekawie i kojarzy się przynajmniej mi z próżnością.
  • Odpowiedz
@banalny_tuzin: to akurat oznacza zainteresowanie seksem konkretnie ;)
Znaczy troche ogladania, troche alko/dragow i do tego s--s.

No i samo ogladanie seriali to tez wlasnie jedno z zainteresowan i duzo to mowi o kims. Jak szukajacy sam sporo oglada to to wazne, by druga osoba wlasnie tez to lubila.

Wazne by zainteresowania sprawialy nam radosc a nie byly pod presja otoczenia.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Ale już odpowiadając na Twoje pytanie i definiując "Netflix and Chill" w sposób, w jaki Ty to zrobiłaś w poście, to samo oglądanie seriali nie jest czymś zasługującym na potępienie, bo są różne produkcje, nie tylko "odmóżdżacze" i niektóre ambitne są po prostu warte obejrzenia. Nie krytykuję oglądania, sam lubię czasem obejrzeć nawet jakieś głupawe. Co na ewentualne krzywe spojrzenia może narazić, to fakt czynienia z - jakby nie było
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: mój starszy znajomy jakiś czas temu wrócił na rynek matrymonialny i taką rozmowę zaliczyliśmy:
- no i zostałem u niej i oglądaliśmy Netflixa
- O spoko, ale pamiętałeś o gumach nie?
- CO? nie no, oglądaliśmy i przytulaliśmy się tylko
- Stary, ale w ogóle kojarzysz co znaczy Netflix and Chill? Laska zaprosiła Cię do siebie wieczorem na Netflixa tak?
-
  • Odpowiedz