Wpis z mikrobloga

@ska87

po dzis dzien nie rozumiem fenomenu tego garnka z internetem. Mam równiez w domu (zona chciala) i mi sluzy tylko do siekania/ugniatania (zonie juz sie odechcialo w nim gotowac).

Właściwie sam opisałeś na czym polega fenomen. To klasyczna piramida. Znudzone Grażynki odkrywają nowość, wszystko dzieje się w kręgu koleżanek. Jedna kupuje to urządzenie ale jeśli sama nakłoni jeszcze inne osoby to będzie miała określoną korzyść. Więc zachwala kolejnym babom które z
@ButtHurtAlert: skoro non stop to dwa razy w życiu to ok. Nie fascynuje się tym tematem więc nie mam kolekcji filmów pokazujących thermomixy w różnych restauracjach. Jeden w zupełności wystarczy żeby obalić wasze bzdurne tezy, że nikt nie używa w powaznych restauracjach thermomixa. W tamtym wątku z tego co pamiętam dawałem przykłady warszawskich restauracji z otwartą kuchnia gdzie można iść sobie na żywo zobaczyc, że w każdej jest thermomix skoro ktoś
@michal_gol: Mam już kilka lat i nie padł a części zamienne są normalnie dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pod względem jakości nie odbiega od thermomixa. Zawołaj jak zalejesz silnik gdzie tam nawet thermo zabezpieczenia przed tym nie ma (,) Jakie to uczucie opłacać zlodziei w mlm ?
@Logan00: no jak inaczej nazwać zrzeszenie ludzi, którzy wciskają produkt innym ludziom i można go kupić tylko od innych ludzi, którzy próbują go im wcisnąć robiąc pokazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale wiadomo, to produkt premium, tego w elektromarkecie nie znajdziesz, no i trzeba game passa kupić