Wpis z mikrobloga

nie rozumiem fenomenu tego urządzenia, to chyba jakaś sekta, bowiem lepiej i szybciej i smaczniej zrobię potrawy w garnku / na patelni


@Logan00: podam Ci przykład z dzisiaj, zostałem na HO z dzieckiem, na obiad poswieciłem 10 min, a standardowo robi sie go przez godzine, no i faktycznie godzine spedził w thermomixie ale nie musialem nad nim stać i niczego pilnować. Generalnie tym sie ludzie, w tym ja, jarają.
@michal_gol: po komentarzach widać, że wywołaleś dokladnie to, co chciałeś, czego szczerze nie rozumiem. Skoro ktoś chciał i sobie go sprawił, to nie rozumiem, dlaczego aż tak triggeruje to innych i zaczynają robić cyrk w koemtarzach...
To dokladnie dotyczy każdego sprzetu, ktoś chce i kupuje i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michal_gol: u nas w TM5 zaraz po gwarancji zepsuła się waga. Chwilę później pokrętło. Drugi raz nie kupię nic od Vorwerk. Może kiedyś ta marka była synonimem niezawodności. Teraz to przereklamowane gówno w chorej cenie, nic więcej. Jeżeli ktoś się zastanawia to ostrzegam. Będziecie żałować.
@Logan00: dzisiaj gulasz wolowy z pure z marchewka ale alternatywnie robi też zajebisty bolognese nad ktorym nie trzeba stać, carbonare lepsza niz w 90% knajp wloskich, czy krewetki na maśle, a chcialbym tutaj tylko podkreslic ze nienawidze gotować i nie widzę sensu w siedzeniu nad garami
Tak będziesz mordo śpiewał za kilka lat jak lidlomix padnie i nie będzie części zamiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@michal_gol: Jeśli myślisz że za kilka lat będziesz regularnie tego Thermomixa używał to podziwiam twój optymizm :) znam jakieś 5-6 rodzin, które mają ten sprzęt i po początkowej fascynacji trwającej kilka miesięcy regularnie korzysta z niego jedna rodzina a właściwie jedna osoba - moja teściowa. U reszty wykorzystywany
Pierwszy przykład z brzegu - mam w lodówce kilka produktów, z których nie wiem co mogę przygotować. Wpisuję w thermomixa i od razu podaje mi dania, które mogę zrobić z tych produktów.


@wykop_to_sciek ale wiesz ze może tak samo zrobić za darmo w Google? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@michal_gol: dwa miesiące będziesz #!$%@?ć przepisy ile wlezie, potem włączysz raz na rok, a potem sprzedasz za 1/5 ceny z płaczem. Ból dupy to ty będziesz mieć co najwyżej :) Ale miłej zabawy.
@Logan00: Mam tego thermomixa i stoi to tylko. Dostałem w prezencie. Do domu przychodzi mi catering wcale nie jest drogi jak niektórzy myślą bardzo podobnie jak zakupy w sklepie a nawet i mniej a jakbym chciał sam gotować to podstawowe dania każdy potrafi zrobić nie potrzeba żadnego thermomixa on tylko mówi co ile wrzucić to samo mi robi Google. Przecież on nie smaży nie da się zrobić frytek, nie usmaży jajecznicy