Wpis z mikrobloga

@Logan00 też tak całe życie myślałem. Żona gotuję doskonale, jak nie jedna nasza babcia. I potrawy które do tej pory robiła robi dalej ręcznie. Jednak w tym głównie robisz rzeczy których być na codzień nie zrobił, nawet mając przepis przed oczami. Lody, likiery, buliony. Wszystko naturalne. Wiesz co pijesz czy jesz.
Fakt w kuchni stoi kilkanaście przypraw extra czy jakiś octów olejów itp których przez 30 lat na oczy nie widziałem to
@krdk: thermomix obiera warzywa, jest taka koncowka do obierania, wlewasz litr wody, wrzucasz ziemniaki, marchewke itp. i za 4 min masz obrane. a woda z tymi obierkami sie dobrze podlewa ogrodek. ja mam mala kuchnie i kupujac ten garnek mam kilka sprzetow w jednym, moze i przeplacilam, ale to dobrze wydane pieniadze, duzo z niego korzystam, lista zakupow w apce tez pomocna sprawa. moja matula za to kupila sobie lidlomixa i
@michal_gol: tak czytam i czytam te komentarze... Potrafi taki thermomix zrobic eggs benedict na bekonie ze szpinakiem i hollandaise sauce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Steka moze usmazyc? Poledwiczki w kremie z kurek?

Tylko pytam ( ͡º ͜ʖ͡º)