Wpis z mikrobloga

@sargento Przecież to nie było do Ciebie. Ja poziom dostosowuję do rozmówcy. Jeśli ktoś mój głos nazywa #!$%@? niech nie spodziewa się czegoś na co nie zasługuje (powagi i szacunku).
Wróćmy jednak do tematu: zsdugerowałeś, że niby widzę coś czego nie ma. Rozwiń myśl ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No przecież policja stoi podczas TdP i nic nie robi gdy łamią przepisy. Działaj.


@patykiem_pisane: więc pewnie mają wyznaczone inne obowiązki i nie mogą się tym zajmować. Zresztą TdP nie odbywa się teraz tylko od 30 lipca więc nie wiem co mam działać. Jak już mówiłem, doucz się podstawowych rzeczy i wtedy ze mną gadaj.
  • Odpowiedz
@aarahon: Ale co ma do rzeczy że odbywa się 30 lipca misiu? W zeszłym roku też się odbywało w wakacje i dwa lata temu też i policja tam stała i widziała jak łamią przepisy( ͡° ͜ʖ ͡°) Interweniuj wyżej jak policja nie widzi jak są łamane przepisy ruchu drogowego podczas tdp
  • Odpowiedz
Ale co ma do rzeczy że odbywa się 30 lipca misiu?


@patykiem_pisane: to że nie widziałem że policja stoi i patrzy się jak kolarze z tdp łamią przepisy a Tobie w to w nie uwierzę bo widzę żeś debil. Musiałbym poczekać do 30 lipca żeby udać się na poszczególne etapy tdp i to zgłaszać a mam lepsze rzeczy do robienia niż konfidencić do czego mnie zachęcasz.
  • Odpowiedz
To może uwierzysz fotografia? I kto wyszedł na debila?


@patykiem_pisane: No ty. Nie widzę na tej fotografii łamania przepisów.

W linku który podałeś zabezpieczali ZAMKNIĘTĄ trasę więc tu też nie ma powodu do zgłaszania takich rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jest pedalista namalowany na ddr to znaczy ze jest to droga dla pedalarzy, #!$%@?, muszę to tłumaczyć?


@Mr_Randy: ochłoń świeżak i poczytaj na spokojnie:
jak nie ma znaku pionowego, to nie jest to droga dla rowerów. Tak jak parkingowe trójkąciki na jezdni przy hipermarkecie bez A-7 nic nie znaczą, i tak jak zebra przez jezdnię bez znaku D-6 jest tylko malunkiem na asfalcie, chociaż do wyznaczenia przejścia w wyjątkowych sytuacjach
  • Odpowiedz