Wpis z mikrobloga

no nie xD To co napisałem odnosi się do konkretnej sytuacji a nie żadnej innej ¯_(ツ)


@aarahon: I oceniles ta konkretna sytuację na.pofstawie fotografii i wyciągnąłeś z niej wnioski takie a nie inne czym się osmieszyles¯\(ツ)_/¯

Według mnie to nie wyścig i według mnie trasa nie jest zabezpieczona ale jedno z drugiego
  • Odpowiedz
I oceniles ta konkretna sytuację na.pofstawie fotografii i wyciągnąłeś z niej wnioski takie a nie inne czym się osmieszyles


@patykiem_pisane: ośmieszyłem się tym że stwierdziłem że trasa na obrazku nie jest zabezpieczona i zamknięta? xD

Ale żeby użyłeś argumentu że trasa nie była
  • Odpowiedz
ośmieszyłem się tym że stwierdziłem że trasa na obrazku nie jest zabezpieczona i zamknięta? xD


@aarahon: to chyba oczywiste. Jeśli argumentem za tym że trasa jest zamknięta jest brak aut a po pokazaniu samochodów na rzekomo zamkniętej trasie tgd zwierdziles że tam ludzie wiedzą, a tutaj mogą sobie wyjechać w każdej chwili. XD

a masz dowód że jest
  • Odpowiedz
Jeśli argumentem za tym że trasa jest zamknięta jest brak aut a po pokazaniu samochodów na rzekomo zamkniętej trasie tgd


@patykiem_pisane: ale nie mieszaj TDP z obrazkiem wrzuconym przez OPA! To dwie różne sytuacje.

a nie idiotyczny argument o samochodach i
  • Odpowiedz
ale nie mieszaj TDP z obrazkiem wrzuconym przez OPA! To dwie różne sytuacje.


@aarahon: Oo stwierdził że zdjęcie to wyścig. Ty stwierdziłeś że nie jeśli założymy że to wyścig( jak już napisałem wcześniej tak uważalem jednak argument z numerami skłonił mnie do zmiany zdania) to obie stytuacje są takie same tu i tu jest wyścig

ale to Twój argument, nie mój
  • Odpowiedz
Ty stwierdziłeś że nie jeśli założymy że to wyścig


@patykiem_pisane: nie. Właśnie że nie :)

a nie idiotyczny argument o samochodach i mieszkancach

Przecież to ty użyłeś argumentu że to nie wyścig bo trasa nie
  • Odpowiedz
@aarahon: tak tak( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to zdecyduj się czy tam wkładasz mieszkańców w kontekst czy nie.


Ja jestem cały czas zdecydowany, Śmieje się z idiotycznego argumentu o zabezpieczeniu trasy na podstawie fotografii, nie z tego czy
  • Odpowiedz
Śmieje się z idiotycznego argumentu o zabezpieczeniu trasy na podstawie fotografii, nie z tego czy to był wyścig czy nie


@patykiem_pisane: Czy auta widoczne na fotografii mają możliwość wjazdu na jezdnię czy nie?

Szczegóły proszę. Jakie służby w jakiej liczbie gdzie mają stać kiedy konkrety konkrety
  • Odpowiedz
Adekwatnie do potrzeb przez służby do tego wyznaczone na trasie wyścigu w czasie jego trwania.


@aarahon: Czekaj. Skoro adekwatnie do potrzeb służb do tego wyznaczonych, to jak mogłeś stwierdzić że nie widzisz zabezpieczeń skoro zabezpieczenia na trasie są elastyczne zależne od potrzeb a nie stałe z góry określone. I tym samym nie mogłeś znać stopnia przygotowali czy potrzeb służb zabezpieczających a skoro nie znałeś tego to jak stwierdziłeś na podstawie fotografii że nie widzisz zabezpieczeń?

Czy auta widoczne na fotografii mają możliwość wjazdu na jezdnię czy nie?

Czy auto na zdjęciu z TdP ma możliwość wyjazdu na jezdnię
  • Odpowiedz
to jak stwierdziłeś na podstawie fotografii że nie widzisz zabezpieczeń?


@patykiem_pisane: spojrzałem na fotografię i nie zauważyłem zabezpieczeń.

Czy auto na zdjęciu z TdP ma możliwość wyjazdu na jezdnię czy
  • Odpowiedz
spojrzałem na fotografię i nie zauważyłem zabezpieczeń.


@aarahon: Ale skąd wiesz jakie są użyte zabezpieczenia skoro środki są zależne od wielu czynników. Są w zasadzie uznaniowe i elastyczne. Nie siedzisz w głowie organizatora( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, trasa
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: po pierwsze nie użyłem przycisku odpowiedz bo robię to najczęściej z ręki a po drugie masz mi pokazać przycisk odpowiedź a nie odpowiedz. Dopóki nie pokażesz że taki istnieje na stronie z tym wątkiem to nie będę odpisywał na Twoje kłamstwa.
  • Odpowiedz