Wpis z mikrobloga

To na jakiej postawie wysunałeś wniosek że na powyższym zdjeciu trasa nie jest zamknieta?


@patykiem_pisane: Można to poznać po tym że zawodnicy nie mają numerów startowych, jadą w kolejce po swoim pasie, zdjęcie nie pochodzi z żadnych zawodów i są na trasie auta.
  • Odpowiedz
Ok, zatem miłego dnia i smacznej kawusi


@Mr_Randy: masz syneczku:
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 3 lipca 2003 r.
w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach: 5.2.9.1. Symbol roweru:
Na drodze dla rowerów znak P-23 stanowi uzupełnienie znaku pionowego C-13 "droga dla rowerów" i umieszcza się go na początku tej drogi, bezpośrednio za każdym skrzyżowaniem oraz
  • Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawia, jakim cudem dla pedalarzy droga dla rowerów śmierdzi, boli ich i ogólnie jest nie do jazdy, chyba że akurat nie jest drogą dla rowerów i pedalarze wtedy już mogą po chodniku między pieszymi normalnie jechać i wtedy nawierzchnia im nie przeszkadza i jest #!$%@? w pytę DZYŃ DZYŃ Z DROGI PIESI NA CHODNIKU BO PEDALARZ JEDZIE xd


@pablooooo: po chodnikach jeżdżą fagasy mające prawo jazdy w kieszeni,
  • Odpowiedz
więc proszę o potwierdzenie że zdjęcie OPa pochodzi z zawodów z zamkniętą trasą.


@aarahon: Nie wiem skąd pochodzi, może z zawodów może nie. Natomiast argument że samochody są na trasie przejazdu, a więc to zdjęcie nie pochodzi z zawodoe jest nietrafiony, a wyzywanie użytkowników za zwrócenie na to uwagi nie najlepiej świadczy o twojej bystrości umysłu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd pochodzi, może z zawodów może nie.


@patykiem_pisane: no to czego szczekasz że może pochodzić?

Natomiast argument że samochody są na trasie przejazdu, a więc to zdjęcie nie pochodzi z
  • Odpowiedz
no to czego szczekasz że może pochodzić? @aarahon:

Bo mogę szczekać i zdjęcie może pochodzić z zawod, ale nie musi. A ty czemu szukasz że jak są samocdy na trasie to na pewno to nie są zawody kolarskie?

Ale to Ty napisałeś, nie ja


@
  • Odpowiedz