Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Nic, mogę odpowiedzieć wieloma zdjęciami jak kierowcy łamią przepisy mimo posiadania uprawnień, tablic, oc. Czy to znaczy ze codziennie mam wrzucać na wykop tonę gowna na nich? Może powinienem.

Meanwhile wyk0pki wrzucają w kółko 3 zdjęcia jak rowerzyści łamią prawo i stosują mowę nienawiści xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: nie uważam tak. Ale szkodliwość społeczna jazdy pasem, a nie zdezelowaną DDR jest niższa niż jazda 80kmph w mieście, co robi 90% kierowców. Ja jeżdżę zawsze po DDR jak jest dostępna, a odcinki z płyt lub kostki w miarę możliwości omijam drogami wokoło.
@goferek: jak śmiesz. Rowerzyści nigdy nie łamią przepisów. Powiedz jeszcze, że może pod wpływem jeżdżą i powodują kolizje?


jazda 80kmph w mieście, co robi 90% kierowców


@Marshall1337: a może 99,99999%? Ma Mireczek jakieś statystyki na poparcie tego #!$%@??
@sargento Wiem i co z tego? Przeanalizuj wątek od początku, bo w obronie rowerzystów klapki na oczach przysłoniły ci perspektywę. Miało być zdjęcie rowerzysty jadącego obok ścieżki rowerowej, które nie jest z zorganizowanego wyścigu? Jest. Tylko tyle. Nie musimy się tu zastanawiać nad powodami takiego zachowania rowerzysty. My tu toczymy bekę xD
My tu toczymy bekę xD


@kiszczak: no jest beka, bo wstawiacie obrazki których nie rozumiecie i jeszcze twierdzicie, że to zupełnie coś innego.

pięknie kij w mrowisko wsadziliscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@orany: A trójpedalarze przyklaskują i się nakręcają. ( ͡ ͜ʖ ͡)
co na rower nie wsiądzie, tyle że gdy jest ładna pogoda to ja codziennie robię rowerem kilkadziesiąt km ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: xDDDDDDDDDDDD rzuć ćpanie bordo, bo już Cię fantazja ponosi xD