Wpis z mikrobloga

#dmt #lsd #narkotykizawszespoko Mam pytanie gdzie w Warszawie znajdę porządny sklep z e papierosami żeby mi doradzili potrzebuje złożyć zestaw : Sprzęt:
- Mesh RDA (Rebuildable Dripper Atomizer)
- 75W (lub więcej) subomowy Modbox z TC (kontrola temperatury)
- Akumulator IMR 18650 2600 mAh 3,7 V (maksymalne rozładowanie 40 A)
- SS316 (lub SS304) 100, 120 lub (maks.) arkusz siatki 150 mikronów
- opcjonalnie: szklana końcówka ociekowa z przyłączem 510 lub 810 (w zależności od RDA) A jestem zielony w temacie ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Igor777: kupujesz koronke do szkła/kafelek w castoramie (taka z napylonym diamentem), rurkę miedzianą, wełna stalowa gruba, bez żadnych powłok/lakierów (cienka ci się spali przy podgrzewania, powłokę można też wypalić) i to chyba tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz jeszcze między rurka a butelka uszczelnic taśma klejąca albo klejem na gorąco
  • Odpowiedz
  • 0
@Igor777 halo halo, ktoś Ci odpowiedaial na to pytanie? Szukam sklepu internetowego w pl z meshem i ustnikami i może znasz już odpowiedz :))
  • Odpowiedz
  • 0
@Jagoo: Nie wiem mam mętlik już w głowie po tym wszystkim narazie przerzucam się na change jak będę miał więcej czasu to pooogarniam
  • Odpowiedz
  • 0
@Igor777 a spoko, widziałam powyżej że niektórzy coś o liquidzie mówili. Od razu odradzam, ze względu na to, że strata na materiale jest duża. No nic... szukam dalej sklepu xd
  • Odpowiedz