Wpis z mikrobloga

nie przyjmujesz do siebie różnicy poglądów


@stray_dog: A dlaczego miałbym, jeśli piszesz szkodliwe rzeczy?

Rozumiem, że jak widzisz, że ktoś pisze, że mężczyźni tylko zdradzają, stosują przemoc, chodzi nam tylko o seks, jesteśmy głupi jak but, a pedofilia jest dobra to mówisz "okej, masz takie poglądy, masz rację"?

No, tak się nie prowadzi dyskusji, bo trzeba w niej dotrzeć do lepszych wniosków.

mam spaczony pogląd na świat


Na kobiety i relacje
  • Odpowiedz
a co mnie obchodzi, że pewna grupa osób zgodziłaby się ze mną?


@stray_dog: To, że masz wspólne z nimi poglądy, a mają poglądy naprawdę toksyczne i oderwane od rzeczywistości.

Z Tobą zgodziłyby się baby, więc mogę nazwać Cię ciepłym? Cieplaczkiem? Sojbojem?


@stray_dog: Myślę, że kimś kto nie nienawidzi ich, normalny gość, w niejednym związku. Kochany też, a nie jak mówisz, że one nie umieją kochać. Ciekawe ile Ty miałeś kobiet
  • Odpowiedz
podaj przykład, gdzie piszę


@stray_dog: xD

Gdybyś sam o sobie tak napisał to może i byś się rozwinął.

miałem kilka muszek owocówek


No i na to możesz liczyć z takimi poglądami. Ale spoko, możesz uznać, że masz rację, a ja nie mam. To ci pomoże.
  • Odpowiedz
Nigdzie tutaj nigdy nie pisałem, że nienawidzę bab.


@stray_dog: Bo nie przyznajesz się do tego, ale sporo rzeczy napisałeś tego typu jak z tym, że nie umieją kochać, albo, że lecą na kasę i wolą iść po 200zł socjalu, zniszczyć się ciążą, niż być z fajnym gościem (czyli Tobą). Musisz wrócić do tego co pisałeś.

Zwyczajnie się droczę


Wiadomo, a jak ktoś wypunktuje to, że to bzdurki to mówisz, że gnój
  • Odpowiedz
a może wszystko to co piszę tutaj to kreacja?


@stray_dog: Czyli jesteś hipokrytą, ponieważ pisałeś

strasznie chcesz we wszystkim nie zgodzić się ze mną.

Różnimy się poglądami


A teraz wychodzi, że jednak się zgadzamy, tylko manipulujesz, co nazywasz "droczeniem".

Jak kto tam lubi sobie "wybrnąć" z dyskusji.

na to jak odbierasz moje posty nie mam wpływu.


Fałszywe przekonanie.
  • Odpowiedz
ludzie mogą różnić się od siebie poglądami


@stray_dog: Mogą, ale tylko na temat czy komuś paskuje margaryna, czy masło, a nie czy każdy mężczyzna to pedofil, a kobiety nie umieją kochać.

Ja patrzę na życie pragmatycznie


Nie ma w tych poglądach pragmatyzmu. To są emocjonalne teksty oparte na uprzedzeniach wobec kobiet. Czy to ci się podoba czy nie, ale tak jest. Nie udowodnisz nic pragmatycznego w nich.
  • Odpowiedz