Wpis z mikrobloga

@zwk-: przecież to nie ja się pruje tylko autor wpisu się zesrał typowym tekstem januszy z fejsa "nie podoba się to nie komentuj". po to jest chyba mirko żeby komentować wpisy, nie?

Ze ktoś grubej powiedział, ze jest gruba?


koleś się chwali że napisał grubej że jest gruba a przegrywy klaszczą, no faktycznie śmiechu warte. przecież to mentalnie poziom podstawówki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin-kolecki: I tak wiesz ze nie masz u niej żadnych szans i dlatego dupsko cie boli przegrywie. Tak to jest jak stare Janusze dociągną internet do swojego zadupia i chcą się pocieszyć czyimś kosztem po kolejnym samotnym dniu. Z jednej strony trochę mi ciebie szkoda, ale z drugiej nie życzyłabym nikomu takiego kogoś jako partnera.
@marcin-kolecki: wiesz czego nie lubię najbardziej? Uszczęśliwiania mnie na siłę i dawania złotych rad.
Tak, ważę dużo bo #!$%@? w #!$%@? i do tego zalewam to 2L pepsi dziennie. Na szczęście tej bezcukrowej :D
Mnóstwo luda mi daje te 'złote rady' rób to, nie rób tego, nie rób siamtego. Kuźwa zajmijcie się swoimi życiami.

Że Ci w ogóle odpisała ile waży to już jest git. Większość (a zwłaszcza takich grubych) by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jakbyś widział kogoś kto chce kupić kawalerkę w wawie za 100 k to byś miał beke. Taka sytuacja jest tutaj, kobieta nie ma zasobów na to czego oczekuje
@marcin-kolecki: Czyli też piszesz do wszystkich w ogłoszeniach otodom, OtoMoto, olx, Allegro jak chcą za coś znacznie za dużo kasy?

Jak widzisz opis czy zdjęcie które ci nie pasuje to możesz to pominąć. Zamiast leczyć swoje kompleksy.
Upewniasz wszystkich w tym, że karzeł
@Jank3s: czytanie ze zrozumieniem aż tak boli? możesz wskazać konkretnie to samozaoranie czy nie? chłop dodał grubą babę do pary tylko po to żeby jej napisać że jest gruba i pochwalić się tym na wykopie, zesrał się o mój komentarz który nie daje #!$%@? i aprobaty a ty coś od rzeczy #!$%@? że się zaorałem i zesrałem - z naszej dwójki to na pewno nie mi brakuje zwojów gościu