Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: Dobrze powiedziałeś, ale miałem kiedyś dziewczynę 175 właśnie 80kg ważyła a ubrania nosiła normalnie M i były luźne bardzo, ale miała szerokie uda, a brzuch mega płaski tez różnie się to rozkłada
@marcin-kolecki: o nie, ktoś ma wymagania na tinderze i je przekazuje, żeby nie tracić czasu. to straszne, opie.


@lrllrlrr: Szkoda, ze nie zrozumiałeś a komentujesz. Podpowiedź: tu nie chodzi o to, że Pani ma wymagania i je artykułuje.
@lrllrlrr: jakbyś widział kogoś kto chce kupić kawalerkę w wawie za 100 k to byś miał beke. Taka sytuacja jest tutaj, kobieta nie ma zasobów na to czego oczekuje


Wysokiego gościa, który lubi grube baby
@marcin-kolecki: Taka prawda na Tinderze. Niestety z drugiej strony niszczysz rynek xD jestem kurduplem 177 cm i pamietam jak wylosowalo mi spotkanie z wyższa dziewczyna. Zrezygnowałem z dalszych spotkaniach bo zaczęła z smutkiem mówić, ze pewnie nie mogę się doczekać aż skończymy spotkanie, pewnie jest za gruba, za brzydka, zbyt nudna bo ciagle to czytała w wiadomościach xD i wyobraziłem sobie jak mirki lechtaja sobie ego jadąc po przeciętnej kobiecie lub