Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: No dobra, ale ona to czego chce umieszcza w opisie i nie musisz jej lajkowac jak Ci sie nie pdooba to.

Czy Ty miales w opisie max wage jakiej szukasz i ona to zignirowala czy o #!$%@? Ci chodzi?

Niech ona sobie ma 200 kg i szuka 210 cm, dopoki Ty nie masz wymagan w opisie ktorych Ona nie spelni a mimo to Cie lajkuje dopoty #!$%@? sie do ludzi
@Jank3s: ale co tu rozumieć? że desperatom pomieszało się we łbach i wszędzie widzą chadów, spermiarzy i p0lki? że chłop ma tak smutne i żałosne życie że randomowej obcej babie musiał napisać że jest gruba żeby potem wspólnie trzepać się nad własną błyskotliwością w kółeczku wzajemnej adoracji i #!$%@? z takimi jak on? próbujesz być taki inteligentny to mi wytłumacz
@woldysznator_te_osiemset: no masz racje, nie wiem co mam napisać bo to co chciałem to juz napisałem, ty teraz wysyłasz mi te usmiechniete buźki a w rzeczywistości jesteś zesrany niesamowicie, a czy to ja jestem pełen gniewu? No nie bo dlaczego miałbym być skoro jesteś mi totalnie obojętny i nie kieruje do ciebie żadnych emocji jak tylko wspolczucie a w zaraz jadę po zone i jedziemy do kina więc nie jestem incelem