Wpis z mikrobloga

Jak radzicie sobie ze stresem i presją otoczenia? Od pewnego czasu żyje w ciągłym stresie i nie wiem jak się z tego wygrzebać. Nie mam z kim o tym porozmawiać bo mimo posiadania pewnej grupy znajomych nie chciałbym zrzucać im na głowę własnych problemów, nawet nie wiem czy by mnie byli wstanie zrozumieć.

Im więcej o tym myślę tym bardziej się nakręcam i nie jestem wstanie funkcjonować.

#stres #depresja
  • 10
@WarmWeather: Nad tym się zastanawiam tylko nie wiem w jaki sposób znaleźć odpowiednią osobę. Są jakieś strony na których można przeczytać rzetelne opinie?
Kiedyś szukałem lekarza innej specjalizacji i czytałem opinie na znanymlekarzu i wydawało mi się, że 3/4 to płatne opinie.
@samotny_rozbitek: Gdzieś przeczytałem, że człowiek przed 30 powinien znaleźć swoją metodę radzenia sobie ze stresem nie uwzględniającą alkoholu i innych substancji szkodzących na zdrowie.

Moją główna jest spacer - wiem że to brzmi głupio, rada w stylu "idź pobiegać" ale u mnie działa - idę na spokojny spacer po lokalnym parku - problemy nie znikają, ale stres częściowo tak, a zwłaszcza efekty - zbyt napite mięśnie, zbyt zaciśnięte szczęki.

Niestety mam