Wpis z mikrobloga

@Wasky w skrócie można to opisać tak... w kampanii wyborczej PKW ustala limit wydatków dla partii politycznych. Jak teraz PiS przez spółki, stowarzyszenia i inne słupy zrobi sobie finansową górkę u sprzedawcy powierzchni reklamowych to w czasie kampanii wyborczej ten sprzedawca odda swoje powierzchnie za pół darmo, dzięki czemu pis powiesi kilka razy więcej bilbordów niż wszyscy pozostali.

No... to już wiesz skąd taka skala tych pseudokatolickich wysrywów( ͡º ͜ʖ
@Wasky: Mają pokazać dominację katolstwa, jakbyś czasem zapomniał, że mają w tym kraju wszystko, miliardy z budżetu, prywatne fundacje i kolejne pomysły jak ci robaku odebrać godność i wolności osobiste


Chyba trochę przesadzasz. To prywatne pieniądze przedsiębiorcy i niech je wydaje na co chce. Raczej nie jest to powodowane chęcią pokazania dominacji.
na przykład więcej pracownikom płacić, ale widać, że to nie po bożemu


@Antybristler: Mógł więcej zapłacić pracownikom zamiast kupić samochód, mógł więcej zapłacić pracownikom zamiast pojechać na wakacje, mógł więcej zapłacić pracownikom zamiast jeść u Gessler, ale widać, że to nie po ateistycznemu. Żal.
@mnemonk: gdy pracowałem to było raz na tydzień, poszedłem sobie, akurat był czas w którym nie szło się na msze a do kapliczki, był nawet zatrudniony kierowca którym jedynym zadaniem to było zawożenie ludzi tam, trafiłem akurat na moment w którym się kończyło pracę i po godzinie kierowca mnie odwiózł od razu do szatni i z szatni do domu, godzinka została zapłacona