Wpis z mikrobloga

@anonim1133: fajny jest przy pl. Pereca(PLACU) ale tam zawsze masa gówniaków. Poza tym raczej wszędzie to samo z małymi wyjątkami. Dla mobilnych polecam plac w parku w Żernikach Wrocławskich albo place zabaw w Bielanach - przy szkole i przy kompleksie boisk.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Przy Skarbowców jest też automat z jedzeniem/piciem, tak jak pisali toaleta i masa innego terenu.

Wodny plac byłby spoko, ale dawno wody tam nie widziałem :-p

Drewniany plac pomiędzy Orbitą a Kozanowem i w Zachodnim dwa place są też spoko

Pereca jest fajny, ale w słoneczny dzień to od tej ogromnej zjeżdżalni wali gorącem i można na niej jajka smażyć
  • Odpowiedz
Dla mobilnych polecam plac w parku w Żernikach Wrocławskich albo place zabaw w Bielanach - przy szkole i przy kompleksie boisk.


@shinX: coś dokładniej?
  • Odpowiedz
@anonim1133: a nie, o Żerniki pod Jagodnem ;) te place które wymieniłem to żadna rewelacja, ale jest lepsze ratio gówniaków na metr kwadratowy, więc są w miarę comfy. No i na Bielanach blisko do Solleim ;)
W Żernikach jest całkiem niebrzydki parczek do tego.
A pod dachem niedawno się otworzyło Chubi Boom na Brucknera - tam gdzie były meble Giant. Nie j---e plastikiem jak Bobolandia i nie jest zagracone automatami
  • Odpowiedz
@shinX: Co przejeżdżam pod tym chubi to parking tak z------y, że nie myślę nawet tam wchodzić xD Bobolandia j---e takim prlowskim podejściem do tematu, ale duża przestrzeń to dało się wybiegać dziecko :P Pod dachem to już lepiej basen, go air, go jump albo jakaś mniejsza zielona sowa.

  • Odpowiedz
@anonim1133: No Chubi w weekendy to porażka, parking cały z------y i stężenie gówniaków koszmarne, bo to jednak mniejszy obiekt niż Bobolandia i Loopys. Spróbuj w tygodniu, jest dużo lepiej.
Go Air w tygodniu mi nie siadł - dla 3lvl guwniaczki tam niewiele ciekawego jest, połowa atrakcji nieczynna/zawołaj obsługę.
  • Odpowiedz
dla 3lvl guwniaczki tam niewiele ciekawego jest,


@shinX: To z kolei moja 3 latka skacze tam po trampolinach jak wyskoczona xD Ale widzę, że polecenia twoje będą na naszym poziomie bo wiek podobny ;-)
  • Odpowiedz
To z kolei moja 3 latka skacze tam po trampolinach jak wyskoczona


@anonim1133: tak informacyjnie - pamiętajcie, że nadmiar trampolin u dziewczynek może mieć zły wpływ na rozwój miesni dna miednicy.
Znaxzy raczej nie skacze Ci młoda tam non stop, ale warto wiedzieć ;)
  • Odpowiedz