Wpis z mikrobloga

Mireczki, chyba w końcu udało mi się wyjść z #przegryw Po setkach przesunięciach w prawo, i kilku bezowocnych rozmów na Badoo, w końcu udało mi się umówić z #rozowypasek. Nie była to oczywiście jakaś super modelka, szczerze powiedziawszy to nawet była dosyć brzydka już na zdjęciu (a pamiętajmy że laski na zdjęciach są zawsze ładniejsze), ale w mojej sytuacji się nie wybiera. Umówiliśmy się na piwo w pobliskim barze studenckim - odkładam na wkład własny już od paru lat, i nie wydaje zbyt dużo na takie imprezowanie, więc pod względem ekonomicznym było to bardzo dobre miejsce
Spóźniła się lekko, czym mnie lekko #!$%@?, ale stlumilem to w sobie. Stlumilem to w sobie tak głęboko,może przez pierwsze 5 minut nie odzywałem się oprócz "część", "ale zimno" i " kurde drogi ten Żywiec, w żabce tańszy". Milena - bo tak miała na, zaniepokojona moim milczeniem przejęła inicjatywę. Zaczela pytać, czym się zajmuje, jakie mam hobby (przemilczalem sprawę uzależnienia od masturbacji), oraz gdzie mieszkam. Tym pytaniem ożywiła rozmowę,na jednocześnie zakończyła ta znajomość. Odpowiedziałem jej że mieszkam narazie z rodzicami, odkładam obecnie na wkład własny, i czekam na spadki nieruchomości. Ona powiedziała że ooo jak fajnie, ona już nie ma tego problemu. Kupiła w zeszłym roku mieszkanie na kredyt xDDDD. JEBLEM. Pytam ją, że co, może jeszcze na zmiennych stopach ? I ta idiotka mówi że tak xDDDDD. Od razu ruszyłem do ataku. Zacząłem jej pokazywać artykuły z bankier peel oraz spiderwebu, o wyhamowywaniu rynku nieruchomości. Widać już że było jej głupio. Kazałem jej podać swoje zarobki, oraz podstawowe dane, aby przeprowadzić symulacje kredytowa na stronie mbanku. Gdy zobaczyła ile musi oddać przy rosnącym wiborze, zaczęła błądzić wzrokiem po lokalu, w poszukiwaniu wyjścia. Ironicznie zapytałem "i co ? Stopki pieką ? Hahaha ".
Powiedziała że, wiesz co anon, muszę już się zbierać.
Z wzrokiem pełnym pogardy odprowadziłem ja do drzwi. Gdy zakładala kurtkę, krzyknąłem na cały lokal "ludzieeee! To kredyciara !! To przez nią jest inflacja !! " Wtedy wszyscy zaczęli wylewać na nią piwo, a ona uciekla z lokalu z płaczem
Niech smak ciepłego żywca, spływający jej z czoła, przypomina jej o tym, jak zadłużyła nasze państwo
A od tego spotkania, ustawiłem w opisie na tinderze " Jeśli masz kredyt hipoteczny, przesuń od razu w lewo "
#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 13
@Ateeeny: "Nie była to oczywiście jakaś super modelka, szczerze powiedziawszy to nawet była dosyć brzydka już na zdjęciu (a pamiętajmy że laski na zdjęciach są zawsze ładniejsze),"
To zdanie cię świetnie opisuje, jesteś #!$%@?ą życiową bo liczysz przede wszystkim na wygląd partnerki.