Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 83
232 478 + 13 + 100 = 232 591

Piątkowy pracodom i czecia seteczka w maju, połączona ze zbieraniem #kwadraty. No i na tym byłby koniec historii, gdybym na jednym takim zakręcie, mniej więcej w połowie drogi, nie wjechała na coś, co tylko wyglądało na asfalt, a było sypkie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po otrzepaniu się z kurzu i wyciągnięciu kilku kamyków z łokcia, ruszyłam dalej na moim nieco zdezelowanym Trabancie. Krew kapała sobie do buta, a łydka, biodro i łokieć pobolewały na każdym wyboju.

Po powrocie czekała mnie jeszcze wycieczka na SOR, gdzie zeskrobali mi syf z ran (szkoda, że bez znieczulenia), dzięki czemu chyba nie będę mieć żużlowych tatuaży. Potem jeszcze dwa szwy na łokieć, szczepienie przeciw tężcowi i wspaniała rowerowa przygoda dobiegła końca! (°°

Max square: 11x11
Max cluster: 184
Total tiles: 1145 (+34)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #100km (nr 9)

Skrypt | Statystyki
ZgnilaZielonka - 232 478 + 13 + 100 = 232 591

Piątkowy pracodom i czecia seteczka ...

źródło: comment_16520076185FFa4MpjdDUZ9cCKUkMSq1.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZgnilaZielonka: no i takie wycieczki rowerowe zapamiętuje się najdłużej.

Ja swojej, podczas której w przypływie adrenaliny uskoczyłem przed nadjeżdżającym dostawczakiem nie zapomnę chyba do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ZgnilaZielonka:
POZ też jest całą dobę przynajmniej był do niedawna. Tyle, że w dni wolne od pracy w postaci świątecznej i nocnej opieki zdrowotnej. Nie wiem po jaką cholerę to rozdzielają. Imo ogólnie w każdym szpitalu powinna być recepcja co rozdziela ludzi gdzie mają się udać - właśnie przez brak takiej organizacji SOR się zamieniają w noclegownie ;)
  • Odpowiedz
@Endrius: Skoro nawet pielęgniarka ze szpitala, przy którym ponoć taka opieka świąteczna się znajduje, nie jest w stanie powiedzieć, czy to na pewno działa, to co się dziwić? Nieaktualne informacje w necie, telefony, których nikt nie odbiera, sprzeczne informacje i odsyłanie gdzie indziej to smutna rzeczywistość dla osoby, która pilnie szuka pomocy. Na SOR niestety najłatwiej, a wypis dostałam ok. 19, czyli niby o tej godzinie, od której opieka świąteczna
  • Odpowiedz
@geuze: Tak. U siebie mam Clarisa i linka leci pod owijką. Sądziłem że to standard, a tutaj takie zaskoczenie. Prowadzenie linek jak u opki dałoby mi lepsze możliwości organizacji kokpitu, ale chyba nie mogę sobie na coś takiego pozwolić w Clarisie.
  • Odpowiedz