Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3309
Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w piekarniku to gówno lepiej w wedzarce (no już odpalam wedzarke w bloku xD), drugi że prąd drogi, trzeci że żeberka to gówno (co kto lubi) a czwarty pogardliwie zapytał czy żeberka to najlepsze mięso jakie jadłam xD widocznie programista15k je tylko polędwiczki z tyranozaura, ale to nie dla plebsu, dla oskarka to
#heheszki
Pobierz Itslilianka - Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w pieka...
źródło: comment_1652006495VtrCnSTQqP3JeJJsvVhXE8.jpg
  • 212
@Itslilianka: pierwsza wypowiedź jest w sumie ok. Ot wymiana opinii na temat żarcia, podkreślił, że dla niego są słabe i tyle.
Ale cała reszta to faktyczni typowy wykop xD tutaj każdy jest ekspertem od wszystkiego, weź coś opisz szybko lub mniej precyzyjnie bo się zwyczajnie nie chce pisać elaboratu to Cię jeszcze zwyzywają, że nie wiesz co mówisz xD
Agresja na tym portalu jest ogromna i po prostu udziela się każdemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: w ogóle z prądem to jest jeden wielki mit, że dużo coś bierze prądu. Pamiętam akcje, gdy na ogródkach mając basen nie uruchamiało się na co najmniej 6h filtr, bo dużo prądu ciągnie a u mnie, gdzie filtr chodzi jakieś 6-10h, podniósł mi rachunek na miesiąc o całe 10 zł. Ci sami ludzie mają załączony komputer przez 24 h albo telewizor.