Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: mam kilka porad.
Kulki nie są pociskami i latają dość słabo w porównaniu dp wyobrażeń. Jeśli strzelasz przez liście czy wysoką trawe to mogą sie nie przebić a jeśli do kogoś dolecą to mogą się bie roztrzaskać. Jeśli strzelasz do dalszego celu to celuj wyżej bo i tak polecą łukiem. Jeśli chodzi o grę to dobrze strzelać zza osłony. Najlepiej wychylać się na boki bo jak wstajesz to łatwo dostać
@erebeuzet:
Bólu sie nie boj.
Ogolnie jest tak, przed pierwszym meczem jest super, po pierwszej kulce jak sie dostanie mysli sie „#!$%@? jak to boli poerdole nie gram” ale juz 2, 3 i kolejne kulki nie bola xD
Ja tam juz w tshircie biegam i nie patrze.
Btw. Faktycznie bieganie czasami pomaga, kulki lataja dosyc wolno wiec na srednim i dlugim dystansie masz duze szanse ucieczki
@erebeuzet uważaj na palce, mnie po kilku dniach jeszcze bolał jak dostałem ( ͡º ͜ʖ͡º) udało mi się założyć maskę na okulary ale jak chciałem ściągnąć to już razem z okularami i za każdym razem trzeba od nowa luzować i naciągać gumę w masce
@erebeuzet: lepiej dla ciebie żebyście byli w jednej drużynie

jeżeli będziecie w innych i ty w nią trafisz - to foch na całe życie
jeżeli będziecie w innych i ktoś ją trafi i twoja drużyna wygra - foch na całe życie
jeżeli będziecie w innych i ONA cię trafi (a pewnie będzie próbować) to będzie dla niej z pewnością super dowcip
No i nie pij za dużo w trakcie. Piwko w trakcie przerwy jest spoko, ale jak się nastukasz to popsujesz zabawę sobie i reszcie towarzystwa.


@TonyAngelo: To podczas paintballi się pije? Nie wiedziałam nawet (bo nigdy nie byłam), ale nie przypuszczałabym.
@haze2137 bo może z samej pracy jest za mało osób plus to że chcieli zorganizować imprezę integracyjną. Może już się dobrze znają ludzie z pracy na tyle że spędzają czas razem i ze swoimi partnerami i/lub rodzinami? Po co się #!$%@?ć i zadając pytanie od razu radzić wg swojego rozumowania bez rozpoznania sytuacji. Jest dużo grup w różnych miejscach pracy gdzie ludzie po pracy lubią ze sobą spędzać czas. Może w korpo