Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 237
Fajnie się można czuć czytając taki komunikat, nie wymienia się w nim mężczyzn bo w sumie to #!$%@? z nimi, kto by się tam przejmowal, mają walczyć i zdechnąć albo dożyć starości to wtedy się ich ratuje jako osoba starsza. Życie jak gladiator w XXIw xddd

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #ukraina
Pobierz Seishin - Fajnie się można czuć czytając taki komunikat, nie wymienia się w nim mężcz...
źródło: comment_1651942273HvpM6psfw0HNALFuu9XeTo.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Seishin: nie wiem czy wiesz ale ruscy nie wypuszczają mężczyzn,to na pewno też wina tych złych kobiet xD

@janusz002:

Janusz, weź no puść umysł na dłuższą wycieczkę, wziąłem tą sytuację na przykład, z ukrainy nie mogą legalnie wyjechać zadni faceci, nawet jeśli żyją 5km od granicy.

Gdybym urodził się 150km na wschód musiałbym tam siedzieć w domu nad którym latały by ruskie rakiety.

Tylko dlatego bo mam fiuta między nogami.
Gdybym urodził się 150km na wschód musiałbym tam siedzieć w domu nad którym latały by ruskie rakiety.

Tylko dlatego bo mam fiuta między nogami. Teraz już kumasz? Połączyłem styki?


@Seishin: a czyja to wina? Rosyjskie prawactwo wymyśliło sobie wojnę w imię wielkiej ojczyzny, chcieli umierać to umierają
a czyja to wina? Rosyjskie prawactwo wymyśliło sobie wojnę w imię wielkiej ojczyzny, chcieli umierać to umierają


@Bounty: Akurat wina tego, że Ukraińcy nie mogą opuścić granic swojego państwa leży po stronie ukraińskiego rządu i ukraińskiej straży granicznej.
Funkcjonariusze straży granicznej powinni służyć na froncie, a nie na granicy z Polską czy Słowacją. Cywile powinni mieć możliwość schronienia się w państwach graniczących z Ukrainą jako uchodźcy.
Będzie o nich film, pomink i ulice Obrońców Azovstalu.


@fisheatfish: A nie. W takim razie wszystko spoko XD Wiadomo już czy Karolak zgodził się zgrać? XD

ale wiesz, że to ruskie nie chcieli puścić cywilów? Bo Rosjanie uznali, że trzeba też ich zabić :)


@rezydenttomek: Ale jakimś cudem udało się ewakuować WSZYSTKIE kobiety, dzieci i starców? Sądząc po wklejonym materiale. Szkoda, że miejsca dla facetów jakimś cudem zabrakło XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CyfrowyD: co? Myślisz, że to była tylko decyzja ukraińskiej strony czy także Rosjan? Przecież Rosjanie już strzelali do 18-letnich chłopaków bo mogli potem przystąpić do armii. Weź rusz tą główką.
to na pewno też wina tych złych kobiet xD


@janusz002: a skąd pomysł że ktoś tu szuka "winy kobiet"? Uznawanie kobiet i dzieci za szczególnie wrażliwe i wymagające pomocy to tradycyjna, dla kogoś kto lubi to sformułowanie wręcz patriarchalna idea.

Zdaje się że trochę mieszasz fronty, równouprawnienie i depriorytetyzacja kobiet w sytuacji zagrożenia to, przynajmniej teoretycznie, znacznie bardziej feministyczne idee niż jakiekolwiek inne.
zrozumiesz, że feministki nie są za egalitaryzmem


@stray_dog: ależ ja to doskonale rozumiem, stąd konfrontuję z perspektywą że feminizm w takich sytuacjach dąży do depriorytetyzacji kobiet. Cała retoryka feministyczna zbudowana jest na kanwie wygodnych scenariuszy gdzie to kobieta jest dyskryminowana, a w dyskusji gdzie te perspektywa się zmienia "równouprawienie" nagle mocno zmienia swoje oblicze