Wpis z mikrobloga

Mnie akurat w ogóle nie dziwią

To jest wykop, do tego dzienna

Tutaj będąc laską spotkasz dwa typy:

1. Białorycerze i simpy

Lub

2. To co tutaj właśnie


@Wrobel_1111: cóż za autodiss, właśnie przez poprzedni komentarz i ten teraz udowodniłeś, że jesteś simpem i białorycerzem XD ehh, simpy, kiedy się nauczycie
@Invisibleblvck: nie #!$%@? nie mam, możesz mieć milion simpów albo chadów wokół siebie ale jeśli nie znajdziesz porozumienia i nadawania na tych samych częstotliwościach z nikim to problem samotności nie znika. Poza tym to zawsze ja jestem tą która jest spławiana i dostaje kosza
, możesz mieć milion simpów albo chadów wokół siebie ale jeśli nie znajdziesz porozumienia i nadawania na tych samych częstotliwościach z nikim to problem samotności nie znika.


@britney_cobain: czyli nie jesteś samotna, ale wmawiasz wszystkim, że jesteś bo to nie jest milion chadów, a simpów. Jak wszyscy wiemy jako kobieta simpów i beciaków jako ludzi nie traktujesz.

Poza tym to zawsze ja jestem tą która jest spławiana i dostaje kosza


@
@Wrobel_1111: man, that's tough... tu już nawet nie chodzi o płeć przeciwną ani miłość #!$%@? z tym... ogólnie chodzi o towarzystwo drugiego człowieka, dawno nie miałam koleżanki, ostatnio w podstawówce. Fałszywa była, ale dopaminę czy tam serotoninę z pogawętek z nią mój mózg uwalniał. od lat jestem uzależniona od internetu i szybko się wykańczam w towarzystwie ludzi więc mam trudności z budowaniem relacji. nie wiem jak z tego wyjść
@kochamajfony: próbuję wyłączyć internet, jeśli koleś stwierdził Liga faktycznie jest ciekawsza ode mnie to go rozumiem, bo mnie też generalnie ludzie nudzą bo nie znajduję w nich zrozumienia, dlatego zwracam się do internetu jako do zapychacza czasu