Wpis z mikrobloga

@Lookazz: Widze, ze serio #!$%@? majac perspektywe najwyzej wlasnej dupy. Gminy SASIEDNIE do miasta wojewodzkiego nie maja swiatlowodow co dopiero te dalej w powiecie wojewodzkim czy w mniejszych powiatach.

Ty serio myslisz, ze wszedzie swiatlowod dochodzi jak Orange ma 10-11 milionow (na 14-15 milionow adresow w Polsce) mieszkan w zasiegu neostrady (co jest falszywe, dlaczego zaraz opisze), swiatlowod to dopiero od roku, dwoch polowa tego na dodatek zasieg zdublowany bardzo czesto
Ja od 10 lat majac 30 minut drogi samochodem do miasta wojewodzkiego czyli mala miejscowosc ale nie zadupie na koncu swiata, powiat wojewodzki mialem dostep tylko do radiowki 10mbs za 80 zlotych albo LTE, Orange raportowal obecnosc Neostrady ale monter odmawial montazu. Swiatlowod jest w miejscowosci tylko co z tego jak w niektorych blokach, nawet nie wszystkich kamienicach?


@krzywy_kanister: ja tak samo z tym ze do miasta wojewodzkiego mam 15min, nadal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vittel: Niemcy już powoli nadganiają, znajomi w mniejszych gminach często mają już światłowód, ale ogólnie prawda xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lookazz: weź mnie typie nie #!$%@?, bo ja z Orange walczyłem 4 lata, żeby podłączyli mi światłowód, mimo że byli powiązani umowami z Unią. Ale nie, covid, srovid, na sąsiednią ulice podłączyli, a ja mam się bujać. Podczas gdy kumpel 4 ulice dalej miał chyba od 2014.

Podłączyli mi na koniec lata/początek jesieni zeszłego roku. Warszawa.
@Lookazz: to w dużej mierze kwestia lokalizacji. Kilka lat wynajmowałem mieszkanie we Wrocławiu i max prędkości jaki mogłem mieć to okolice 25 mega bo w okolicy wszędzie była tylko miedź. Przeprowadziłem się potem w inne miejsce i mam dopiero światłowód a tam gdzie wynajmowałem wcześniej dopiero teraz orange zaczyna modernizację.

I to że jesteś z mniejszego miasta właśnie wiele tłumaczy-dostawcy ruszają miejsca gdzie nie było wcześniej infrastruktury lub była naprawdę ekstremalnie