Wpis z mikrobloga

@Kreek: Xdd właśnie zdałam sobie sprawę, ze nie widziałam nigdy jak mój facet płacze, ale to nie znaczy, ze nie może. Po prostu nie zdarzyło sie. W ogóle jak sięgam pamięcią to naprawdę nie pamietam, żeby jakiś facet przy mnie płakał. Były mi płakał, ale to na messengerze xd
ja jebe, kobiety nigdy nie wyszły z jaskini


@NadmiarNiedoboru: Tak jakby mężczyźni nie wyzywali płaczących mężczyzn od #!$%@?, czy nawet chcieli takich bić. Nie ma wcale mężczyzn co potępiają słabości u mężczyzn, szczególnie na prawicy z tym zakazem płaczu (nawet Bosak taką malowankę chyba komentował gdzie to było).

Oj, ale wasza wizja świata wykopki jest płytka. Wszystko wina kobiet i kobiety najgorsze.

A gdyby tak zrozumieć, że są kobiety, które wspierają
@Kreek: To nie są kobiety, to jest borderline, narcyz i histroniczne zaburzenie.

Kumacie, czy nie umiecie odróżnić normalnych kobiet od zaburzonych?

Czy dla was każdy mężczyzna to Putin, psychopata, seba co obija mordy, łobuz, a normalnych gości nie ma?

Łączycie poglądy jednych kobiet i oczekujecie, że drugie będą zachowywać się adekwatnie, mimo, że to zupełnie różne osoby.
Nie ma wcale mężczyzn co potępiają słabości u mężczyzn, szczególnie na prawicy z tym zakazem płaczu (nawet Bosak taką malowankę chyba komentował gdzie to było).


@nowywinternetach: ale my wiemy że to seksizm. I nic sobie z tego nie robimy. Kobiety chcą być teflonowe co żadne winy i skazy się nie imają.
ale my wiemy że to seksizm. I nic sobie z tego nie robimy.


@WhiskyRomeo: I niby to dobrze? Nic nie robimy = nic się nie zmienia = pozwalamy = uczymy kobiet TEGO SAMEGO. Jakbyśmy my nie pozwalali jako grupa, to kobiety by się dostosowały. Ale nam się to podoba, fajnie jest wszystko, nie? Wyzwiemy, jednego, drugiego, tego wykpimy, tamtego, ten się zapije, tamten zabije, wyśmieje się go i powie, że tak