Wpis z mikrobloga

@why1sthat: Pokazałeś screena z HL jak Denis rozmawia z Alberto i dopisałeś sobie ideologię z dupy dając zdjęcia szalika "White Elana" XD Co on miał tam zrobić, wjechać w niego bo jest czarny? Według Twojej teorii chyba tak.
Jak dla mnie to nic specjalnego że kibicowskie ekipy nie mają czarnych w składzie. Popatrz w drugą stronę, ile jest w USA czarnych dzielnic gdzie biali nie mają wstępu ale to już nie
@why1sthat: jestem abstynentem jakby co a sugerowanie żebym odłożył harnasia to jak dla mnie znak, że nie wiesz co napisać.

Gdzie masz napisane na szalu "#!$%@?ć murzynów"? Ja widzę inny napis który oznacza, że murzyni nie latają w ich ekipie. Mają swoją ekipę, mają swoje zasady, mają do tego prawo. Ja rasistą nie jestem, jak dla mnie mogą latać w ekipie jakiej chcą ale każda grupa ma własne zasady i #!$%@?
@kubaadamek stary gadasz tkie bzdury ze nie chce mi sie pisac o tym samym znowu. Ku klux klan mial podobne hasla i tez nie mial nic do murzynow. Tylko po prostu nie chcieli ich w swojej ekipie.
@kubaadamek: Ale ty #!$%@? chłopie. Czaszka SS, krzyż celtycki a ty piszesz że chłopaki stworzyli sobie popołudniowe stowarzyszenie herbatkowe i po prostu czarnych tam nie chcą. Jakim trzeba być idiotą żeby próbować coś takiego wybielać?