Wpis z mikrobloga

WSPÓLNE KONTO I #!$%@? W SYSTEMIE BANKOWYM PKO BP

Moi starzy sa obecnie 18 lat po rozwodzie. I uwaga
NADAL MAJĄ WSPOLNE KONTO to konto jest mojego ojca.
Moja mama mimo iz nie jest jakas stara to lubi wykonywać przelewy za pośrednictwem blika. Łatwe i spoko. System bankowy w PKO BP nie ważne , że ona ma swoje konta konta typu walutowe oszczędnościowe. Za kazdym razem pieniądze pobiera z ich wspolnego konta, ktorym operuje mój ojciec i uzywa go jako daily.
Matka w banku chciala założyc konto walutowe, bo podjęła prace rok temu w Niemczech. Ja nie sprawdzalem i co sie okazało głównym wlascicielem konta jest mój stary. Ona i on mogą zawinąć sie z pieniędzmi drugiej strony i #!$%@? moga sobie zrobic.
Często sa afery o wartości dwoch wojaków, ze staremu zniknęły z konta pieniądze, a przelewy ktore mialy isc do matki to znajduja sie na jego koncie
Dlatego pamiętajcie Mirki, zeby pod zadnym pozorem nie miec wspólnego konta z karyna.
  • 15
  • Odpowiedz
@Detefab: nie przebijesz mojej sytuacji, w której starzy są kilka lat po rozwodzie, a dalej mają wspólne konto, które należy w sumie tylko do starego i moja mama w ogóle nie ma do niego dostępu xD. W sensie, jak przychodzi jej wypłata, to wpada na konto starego, a ten jej wypłaca w gotówce xD
Z tego co obserwuje, to ojciec jest uczciwy i wypłaca tyle co się należy, ale jednak
  • Odpowiedz
@Detefab: "pod zadnym pozorem nie miec wspolnego konta z karyna"
Pieknie podsumowales swoja mame ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na powaznie, to widze, ze zarowno ty jak i twoi rodzice nie umiecie w banki. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
starzy maja 5 mieszkan


@Messix: a skąd pieniążki na to mieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieli 5 mieszkań i po rozwodzie mieszkali ze sobą 15 lat? Jak tak można wytrzymać? Ja jestem cierpliwy, ale już by mnie trzepało na myśl, że ciągle trzeba się jakoś komunikować, ustalać dogadywać, a w warunkach po rozwodzie komunikacja pewnie bardzo kuleje. Chyba, że rozwód tylko prawny, "fikcyjny".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Detefab: "pod zadnym pozorem nie miec wspolnego konta z karyna"

Pieknie podsumowales swoja mame ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaorane.

Konto wspólne dobra rzecz ale nie jako swoje główne/daily ani tym bardziej jedyne.
@Prusti:
  • Odpowiedz
@Detefab: kroiłem pomidora i cały się pociąłem, pamiętajcie mirki - pod żadnym pozorem nie używajcie noża!
Jak nie umiesz czegoś używać to nie używaj, ale daruj sobie takie rady, bo nie wszyscy ludzie są niepełnosprawni umysłowo.
  • Odpowiedz
Moja mama mimo iz nie jest jakas stara to lubi wykonywać przelewy za pośrednictwem blika


@Detefab: nie rozumiem tej logiki. Masz na myśli, że głównie starzy ludzie wykonują przelewy blikiem?
  • Odpowiedz