Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie rozpoczęły się matury. Dokładnie 13 lat temu podchodziłem do swojej. Byłem wtedy młodym 19 latkiem z całym życiem przed sobą. Myślałem, że na studiach w końcu poznam kobietę, że może być tylko lepiej. Niestety tak się nie stało. Wtedy prawda nie była mi znana. Nie rozumiałem, że przez łysienie i 170cm nigdy nie miałem szans. Z drugiej strony mogłem żyć nadzieją.

Dziś mam 32 lata i jestem samotnym, wyniszczonym, biednym prawiczkiem, co nigdy się nawet nie całował. Bardzo szybko to zleciało, tak w sumie nagle, i wiem, że reszta życia też tak po prostu przeminie. W sumie to nie życie, to marna egzystencja.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #samotnosc #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62728a5aad261bf67469bcfc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przestańcie czytać ten wykop.... Dobrze, że nie było wykopu jak ja dorastałem, bo tez bym sie pewnie dowiedział, że jestem przegrywem i zaczął zamarwiać i pogrążać...
Też mam 170cm, też miałem problemy z komunikacją z dziewczynami (w ogole z innymi ludzmi). Swoją pierwszą dziewczynę i przyszłą żonę poznałem na 3 roku studiów.
Mi właśnie pomógł Internet i możliwość pisania mailów (bo nie byłem zbyt bystry, żeby prowadzić rozmowy na gg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: Nie "pekluje" i nie modelki tylko miał parę fajnych dziewczyn, a teraz ma żonę. Wszystkie z wyjątkiem jednej były wyższe niż ja i miały na to #!$%@?. Zresztą w życiu są znacznie ciekawsze rzeczy niż kobiety. W zajęciu się sportem, podróżowaniu i znalezieniu spoko roboty też wam wzrost przeszkadza?:p

Przez całe życie wzrost mnie #!$%@?ł tylko przy wspinaniu bo słaby zasięg, ale i to można nadrobić dynamiką ;)
W zajęciu się sportem, podróżowaniu i znalezieniu spoko roboty też wam wzrost przeszkadza?:p


@Corranh: no nie, ale brak baby to #cope. Tzipka to jedyny cel życia

Nie ściemniaj, że wzrost nie ma znaczenia. Pewnie klasycznie przeceniasz wygląd swoich kobiet i w twojej bani #cope że niby to były 6/10, a w rzeczywistośći 3/10
AluminiowaŚwinka: To chyba faktycznie coś nie z tak z tobą, bo pisałem maturę rok później niż ty. Studia ścisłe zaliczone, podczas nich miałem 3 laski. Żonę poznałem rok po studiach przez znajomą. Sądzę, że kluczem do sukcesu i pojednania sobie ludzi jest... Poczucie humoru!

Zawsze pojawia się to magicznie 170 cm... Ten debilny, spaczony portal pełen chorych, sfrustrowanych, zakompleksonych ludzi zrobił ze wzrostu złoty graal. Zapomnij o tym nic nieznaczącym bzdecie,
BogataEskimoska: > pewnie twoje dziewczyny wyglądały tak jak pic rel 3/10, a ty je nazywasz ładne. Zdarza się, brzydcy faceci specjalnie kłamią jeśli chodzi o atrakcyjność kobiet, żeby nie czuć się źle z samym sobą.
@Pozytywny_gosc:
a to o co w końcu chodzi, te dziewczyny mają być ładne, czy mają być adekwatne atrakcyjnościa? Jak kobiety oczekują kogoś atrakcyjniejszego od siebie to nie jest okej, a jak faceci oczekują atrakcyjniejszej od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: hehe wydaje Co się że jakiś przegryw z internetów jest w stanie mi popsuć samoocenę?
I kto Cj powiedział że jestem brzydki? :P

Ale niech będzie. Masz rację. Nie da się mieć ładnej dziewczyny przy 170 cm wzrostu i generalnie takie życie nie ma sensu. Ja i co najmniej 2 moich kumpli nie istniejemy, to błąd w matrixie.
W tej sytuacji proponuję żebyś palnął sobie w łeb to oszczędzisz sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pozytywny_gosc: Nie. Obiektywnej były zajebiste. Ładne, ambitne, większość #!$%@?ła po kilka sportów. Innymi nie byłem zainteresowany, a te wasze skale są idiotyczne. I tak. Wzrost ma znaczenie, podobnie jak ryj, pewność siebie, ogarnięcie życiowe i to żeby nie być spasioną świnią. Istnieje pewnie setka lasek którym się nie podobałem bo wolały wyższych. I co z tego? Ich prawo. Każdy ma preferencje. Istnieje znacznie więcej lasek, które u mnie nigdy nie miały
Jakieś redpille, blackpille sobie wymyśliliście XD KEK bzdety totalne, wmawiacie sobie głupoty. Przede wszystkim nie czytaj tego portalu, a jeśli już to nie wierz ABSOLUTNIE W NIC co tutaj jest napisane. 80% ludzi tutaj to ludzie chorzy psychicznie. Zaburzenia związane z poczuciem własnej wartości, zaburzenia społeczne, frustracja, kompleksy, nienawiść - a to tylko kilka cech stronki vvykop.pl


Badania naukowe też sobie wymyśliliśmy

Blackpill essentials podsumowanie
Macie tutaj wszystko w jednym wątku żeby
P.....c - > Jakieś redpille, blackpille sobie wymyśliliście XD KEK bzdety totalne, wm...

źródło: comment_16518736490x7sAfutzqFR1dlrOqeKRE.jpg

Pobierz