Wpis z mikrobloga

Kontynuując moją wielką historię o próbach wyjścia z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro umówiony na drugie spotkanie (jak ktoś nie widział tu link do pierwszego gówno spotkania - https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/

Miała być druga 18'stka ale jako że wylądowała w szpitalu, padło na spacer z 24latką, która również wykazuje mega zainteresowanie i wali pdosteksty jak poyebna, ale po ostatnim spotkaniu nie robię sobie absolutnie nadziei na nic, że tym razem coś wyjdzie. No i gumek też nie mam zamiaru kupować. Tak zorganizowałem spotkanie, że jeżeli by coś ten teges, to po prostu kupimy gumki razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie wiem czy ludzie tak robią ¯\_(ツ)_/¯

Poza nią mam jeszcze w zapasie 4 laski chętne na spotkania.

KTÓRAŚ BĘDZIE MUSIAŁA MNIE W KOŃCU WYCIĄGNĄĆ Z PRZEGRYWU, NO, nie podaruje po prostu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś jest ciekawy losu, lajkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam wszystkich a zwłaszcza @TroskliwyDziad który tak bardzo chciał być wołany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micharch @AssRock @Malenaa @Ocean--Debil @FuckTheWorld @wojtas___ @posepny_papaj
@przegryw_wykopu @userrrr @De_Fault @Zaprojektowany @Salixu @TygersOfPoontang

#tinder #badoo #rozowepaski #seks #blackpill #przegryw
  • 68
Charakter ma zajebiste znaczenie, co nie umniejsza temu, że wygląd też ma zajebiste znaczenie.


@Tytyrytybum: Jeżeli kobieta skresla ciebie z powodu swoich z dupy wyobrażeń o wyglądze, to charakter jest drugorzędny.

Jutro mogę mieć dokładnie taką samą sytuację i będę się z tego śmiał jak tak będzie.

To w sumie zabawne, bo wszędzie #!$%@?ą, że zdjęcia powinny być jak najlepsze itd. a wychodzi na to że nie. Zdjęcia zbyt dobre też
Nie mówimy o wyobrażeniach z dupy, tylko o obrazie, który jej serwujesz, jest po prostu nastawiona na spotkanie z kolesiem ze zdjęcia, no i jeśli rzeczywistość jest inna, to klops.


@Tytyrytybum: Ale ja jestem kolesiem ze zdjęcia ¯\(ツ)_/¯ Trzy zdjęcia, na każdym wyraźnie widać moją mordę i sylwetkę + informacje podane takie jak wzrost są prawdziwe. Więc o co chodzi?? ¯\(ツ)_/¯

ale z umiarem, jak jesteś np 6,5/10, to
@Tytyrytybum: wgl inna rozkmina. Wielu ludzi mówi, że lepiej zainwestować hajs w profesionalną sesję zdjęciową pod portale randkowe. Przecież nic tak nie boostuje wyglądu, jak profesjonalna sesja zdjęciowa właśnie ¯\_(ツ)_/¯ Wychodzi na to, że taka sesja nic by nie dała
A naprawdę sam kąt, pod jakim robisz zdjęcie, może dużo zmienić


@Tytyrytybum: Jakbyśmy mówili o jednym zdjęciu to tak, ale mam trzy zdjęciu w totalnie różnych pozach. Jak wyglądam zbyt dobrze pod jednym kątem to na innym zdjęciu pod innym kątem już tak dobrze wyglądać nie będę i będzie widać różnice ¯\_(ツ)_/¯

Sam w poprzednim wpisie zwróciłeś uwagę na to, że charakter poszedł sie #!$%@?ć, bo jednak jej się nie spodobałeś
okej, powinnam napisać ZBYT korzystne.


@Tytyrytybum: Nie sądzę bym wyglądał zbyt korzystnie. W sensie, nie na tyle, by w realu postrzegano mnie totalnie inaczej.

Oczywiście trzeba mieć na uwadzę to, że ludzie na zdjęciach ZAWSZE wyglądają inaczej niż w realu...

Tak, kupie gumki, Najwyżej będę je trzymał w swojej budowie od PC'ta, mam fajne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)