Wpis z mikrobloga

Kontynuując moją wielką historię o próbach wyjścia z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro umówiony na drugie spotkanie (jak ktoś nie widział tu link do pierwszego gówno spotkania - https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/

Miała być druga 18'stka ale jako że wylądowała w szpitalu, padło na spacer z 24latką, która również wykazuje mega zainteresowanie i wali pdosteksty jak poyebna, ale po ostatnim spotkaniu nie robię sobie absolutnie nadziei na nic, że tym razem coś wyjdzie. No i gumek też nie mam zamiaru kupować. Tak zorganizowałem spotkanie, że jeżeli by coś ten teges, to po prostu kupimy gumki razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie wiem czy ludzie tak robią ¯\_(ツ)_/¯

Poza nią mam jeszcze w zapasie 4 laski chętne na spotkania.

KTÓRAŚ BĘDZIE MUSIAŁA MNIE W KOŃCU WYCIĄGNĄĆ Z PRZEGRYWU, NO, nie podaruje po prostu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś jest ciekawy losu, lajkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam wszystkich a zwłaszcza @TroskliwyDziad który tak bardzo chciał być wołany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micharch @AssRock @Malenaa @Ocean--Debil @FuckTheWorld @wojtas___ @posepny_papaj
@przegryw_wykopu @userrrr @De_Fault @Zaprojektowany @Salixu @TygersOfPoontang

#tinder #badoo #rozowepaski #seks #blackpill #przegryw
  • 68
No każdy ma na wszystko inny czas, tylko może dla własnego bezpieczeństwa nie celuj raczej w osiemnastki, tylko raczej w babeczki, które nie mieszkają z rodzicami.


@Tytyrytybum: Rodzice chyba nie stanowią jakiegoś większego problemu. Ostatnie spotkanie co czytałaś, było z 18'latka która miała wolną chatę.

Mam jeszcze dwie 18'latki z czego jedna ciśnie mnie, żebym do niej przyjechał, ale nie mam jej gdzie w grafik wsadzić.
@Pralko-suszarka: podziwiam was za te baity, że też wam się chce ¯\_(ツ)_/¯

Druga sprawa, co Ty poerdolisz o profesjonalnych sesjach? Na tym tinderze większość kobiet sama wstawia selfiaki czy inne zdjęcia ze zwykłego telefonu. Ładnie baniaki macie zryte xD
@Tytyrytybum: @Ocean--Debil: @De_Fault: Dobra, nie doszło do spotkania z mojego powodu, więc lipa, ale wciąż jest chętna się spotkać więc zmieniliśmy termin

Raczej jak będę robił o tym następny wpis to po prostu zrobię go po spotkaniu xd

ok oski jak się dowartościowałeś to wypad ze świętego tagu


@whaith: Ja się dopiero dowartościuje jak już ją przelece i nie tylko ją ( ͡° ͜ʖ ͡°
i Ty uważasz, że facet musie mieć profesjonalną sesję, a kobieta nie?


@technojezus: A po co kobiecie profesjonalna sesja, skoro i tak będzie mieć 99+ lajków po godzinie?

I nie tyle ja tak uważam, co większość porad tak uważa, że zdjęcia powinny pokazywać ciebie jak najlepiej, a sesja profesjonalna najbardziej to podbija.
@technojezus: Każdy poradnik, nie ważne czy wideo, czy pisemny, czy od zawodowego ruchacza czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość facetów jest przeciętna z wyglądu

Większość osób na portalach randkowych to faceci właśnie.

Kobiety będąc w takim środowisku będą szukać ponadprzeciętności po prostu.
@technojezus: Boże, nie chodzi o technicznie dobrze zrobione zdjęcia. Ty chyba sam już nie wiesz o czym piszesz teraz....dziewczyny szukają najprzystojniejszych, a jako że profesionalny fotograf potrafi mocno wybustować wygląd, to będziesz miał więcej matchy.
To nie tak, że laska będzie się zatnawiać "hmm, koleś wygląda mega dobrze na tej profesionalnej focie, na pewno w realu wygląda gorzej" xD Dają w prawo bo się podoba i tyle, cała filozofia¯\_(ツ)_/¯
dziewczyny szukają najprzystojniejszych, a jako że profesionalny fotograf potrafi mocno wybustować wygląd, to będziesz miał więcej matchy


@Pralko-suszarka: naprawdę tak po ludzki ci współczuję.

No ale może ty uważasz, że z jakiegoś kartoflaka 5/10 fotograf zrobi 8-9/10. Już ci pisałem, jak ktoś jest przystojny to bedzie na jakiejś gówno fotce czy na profesjonalnej
@technojezus: czy ty kiedykolwiek robiłeś zdjęcia??() Każdy, nawet totalny amator wie, że źle wykadrowane zdjęcie potrafi oszpecić () Nawet taka ogniskowa w urządzeniu ma duży wpływ na kształt twarzy jaki wyjdzie, ale widzę mental wykopu siedzi już głęboko w tej pustawej łepetynie ze chyba nic nie pomoże. Idź do nauki i mniej internetu