Wpis z mikrobloga

@Serzie100: to jeszcze raz, co jest złego we wpajaniu ludziom żeby nie zabijali , nie kradli itd ? Bo może ja czegoś nie łapie. Ty zdaje się jednak dalej utożsamiasz religię jej przekaz ze zbudowanymi na jej podstawie organizacjami wykorzystującymi wiernych do swoich interesów. Już nie mówi o naszych ale zobacz też inne religie....różnica miedzy tym co jest napisane w Islamie a jak to interpretują skrajni dżihadyści woła o pomstę do
@sEB-q: złe są dwie rzeczy. Jedna to to, że oprócz nie zabijaj, masz też módl się i nawracaj. Oznacza to, że w głowach wielu ludzi rodzi się plan i to #!$%@? sprytny. Najpierw zabiję, a potem się pomodlę i wyjdzie na zero. Druga zaś to spowiedź, dzięki której jak już zabiłem i się pomodliłem, a dalej mi z tym źle to się wyspowiadam i już totalnie gitówa.
Najpierw zabiję, a potem się pomodlę i wyjdzie na zero. Druga zaś to spowiedź, dzięki której jak już zabiłem i się pomodliłem, a dalej mi z tym źle to się wyspowiadam i już totalnie gitówa


@kaarp: o jakim kościele piszesz?
najgorsze ze sama religia nie jest zła jakby ja rozebrać na czynni


@sEB-q: Na czynniki, które ci pasują. Tylko wtedy to już nie byłaby religia, tylko filozofia. Sami wybraliście być pod butem czarnej mafii chroniącej pedofilów.
nie ma dobrych wirusów.


@Serzie100: Teoretycznie to są tzw. dobre wirusy bakteryjne, zwane bakteriofagami, które mają leczyć stany zapalne czy infekcje bakteryjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)