Wpis z mikrobloga

Plot twist: właściciel "Folwarku Zwierzęcego" to ten sam właściciel, co "wspaniałej wegan knajpy na igielnej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@avatarr: Przypomina mi dilera amerykanskich samochodów, ktory sam sprzedawał dwie konkurencyjne marki po przeciwnych stronach ulicy i prowadził zaciętą kampanie reklamową polegająca na dopiekaniu "temu drugiemu" XD
  • Odpowiedz
@KompleksIndygo: jakby to powiedzieć, zapomniałem dopisać drugiej połowy wpisu, że ja tam żre wszystko i knajp wege też nie omijam :p

Bylbym najszczęśliwszy, gdyby ludzie wege - I w zasadzie inni na diecie też - podchodzili do swojej diety rozsądnie - nie jem na co dzień, ale jakby trzeba było, to zrobię wyjątek, żeby nie cyrkowac.

Tak podchodze do lowcarbu, gdy się go trzymam i nie narzekam. W domu się trzymam,
  • Odpowiedz
@Kacper1111: Dieta wegańska jest elementem weganizmu. Można stosować dietę wegańską, np. z przyczyn zdrowotnych, jednocześnie nie będąc weganinem. Zrównywanie diety wegańskiej z weganizmem jest uproszczeniem. Ponieważ weganizm jest pojęciem dużo szerszym, odnoszącym się do światopoglądu. Chociaż najbardziej widocznym przejawem tego światopoglądu jest oczywiście dieta.

Skoro ktoś odrzuca traktowanie zwierząt jako zasobu, to zarówno nie będzie ich jadł jak i nie będzie robił z nich butów.

The word 'vegan' was coined by
  • Odpowiedz