Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc nie mam komu się pochwalić bo
a) jak powiem rodzinie to nagle się pojawią potrzeby
b) znajomi w 90% pracują za najniższą +400 zl pod stołem więc nie chcę ich denerwowac
Dlatego pochwale się na wypoku bo się po ludzku cieszę. W tym miesiącu dostane 14k netto wyplaty a jeśli dobrze pójdzie i 2 klientki klepna projekty to bedzie 20k na rękę. Jest to dla mnie niesamowity przeskok gdzie niecale 2 lata temu po rzuceniu #testowanieoprogramowania to pracowalem za najniższą.

#pracbaza #pracait #programista15k #pm #chwalesie #praca
  • 76
  • Odpowiedz
@Blumenik: krótko Nie. Ogólnie taka stawkę ciężko będzie gdziekolwiek dostać a akurat deal jest na UOP i tyle benefitow od #!$%@? ale takich konkretnych że szok. Więc wsumie jedyne co ciężko strawić ile podatków płace ale dla mnie to wsumie lepiej bo i tak kwota co zostaje nie jest możliwa na b2b w 8h a tu mam turbo dużo wolnego (w ramach benefitow) więc żyć nie umierać :D Boli tylko
  • Odpowiedz
@Karling: Z mojej perspektywy nic nadzwyczajnego ;) pracuje w topowej firmie technologicznej która ma tam powiedzmy target bigdata. Na codzien pracuje z dolina krzemowa. Nie uważam się za jakiegoś turbo wymiatacza ale jestem pasjonatem i praktycznie technologie zmieniam jak rękawiczki to najbardziej jest wychwalane. Stack to python/pytest/K8 s/cloud i wpierdylion technologi co w testach muszę skleic
  • Odpowiedz