Wpis z mikrobloga

  • 63
Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD
Ja nie wiem - Janusz z Grażyną nie potrafią przeczytać menu, są pierwszy raz na wakacjach czy o co chodzi?

TVN w śniadaniówce tak straszy więc niech Magda Gessler otworzy swoje knajpy nad morzem z jedzeniem za pół darmo i każdy będzie zadowolony xD

#wakacje #baltyk #tvn #jedzenie #paragongrozy xD
dam115 - Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD 
Ja nie ...

źródło: comment_16515596219dgw5dZRo3sKiGpeWGkGGx.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m0rgi w dobie internetu na prawdę można sprawdzić sobie stawki na całym świecie. Hoteli, wyżywienia i wszystkich atrakcji. Jeśli ktoś nie akceptuje naszego wybrzeża to niech zmieni kierunek.
  • Odpowiedz
skoro klienci nie głosują (a może właśnie głosują) portfelem, to ceny są jakie są.


@JacekM86:

Brak świadomości, lenistwo i głupota. To jest przyczyna takiego stanu.

Załóżmy, że jadę do jakiejś turystycznej miejscowości. To ja sobie robię jakieś plany zwiedzenia wcześniej, tak samo z wizytami w restauracjach. Patrzę sobie na oceny, bo smaczne jedzenie w dobrej cenie ma wpływ na ogólny odbiór mojej wizyty w danym miejscu. W trakcie tygodnia połowę obiadów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panpompkaa: żadnego #!$%@? nie mam, to twoja kasa i możesz sobie ją #!$%@?ć na co masz ochotę. W mojej opinii 130 ziko za kartofle z twarożkiem i trochę ryb to walenie w #!$%@? a nie powód do chwalenia knajpy. Podkreślę jeszcze raz żeby nie było dyskusji, w mojej opinii.
  • Odpowiedz
@inozytol: Właśnie w obecnych czasach tym bardziej mnie to dziwi, bo nawet te 10 lat temu trudno było jeszcze zweryfikować opinie w necie. Nie mówiąc już o latach 00 czy 90, kiedy to zwyczajnie takich opinii nie było. Ale teraz wystarczy parę minut i można sprawdzić, gdzie warto zjeść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dam115: ludzie chyba serio nie potrafią myśleć. Jest drogo, ale tam, gdzie jest drogo. Jak odejdziesz od plaży czy miejsca z atrakcjami to znajdujesz knajpy, gdzie dajesz 15-20 zł za obiad.
  • Odpowiedz
Nie wiem gdzie trzeba chodzić


@buysy: gdziekolwiek. W sensie losowo i bez riserczu, który jak widać wy zrobiliście. Ludzie są tępi i idą tam gdzie akurat przechodzą, lub gdzie jest luźniej (ale nie zastanowi ich dlaczego w tym lokalu nie ma kolejek, dlaczego jest mniej popularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a potem płaczą. Tak samo jak wielkie #!$%@? zdziwienie na ceny, jak przecież one są na widoku,
  • Odpowiedz
@dam115: I bardzo dobrze. Polacy musza w końcu zrozumieć, ze wakacje nad polskim zimnym morzem to nie tylko słaba pogoda, suf, niski standard i gowniane jedzenie, ale tez znacznie wyższe ceny niż za granica. Sam przelot do Włoch/na Maltę jest tańszy niż podróż pociągiem z Warszawy do Gdańska XD
  • Odpowiedz
Właśnie wróciłem z okolić 3city. Gofry 2 sztuki jeden z z pudrem drugi z bita smietana 21.5 bez paragonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale obiady na 2 osoby kazdy po 140… nie wiem… pewnie da sie super tanio.
  • Odpowiedz
Czynsze potrafią kosztować dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie a ty rozkminiasz jaki wpływ na cenę ma ilość dżemu na gofrze, #!$%@?ęcozadzban. Ja się nie dziwię, że w tym kraju taki syf jak świadomość ekonomiczna rodaków to #!$%@? poziom przedszkola.


@TheLizardKing: Moze i przedszkola ale kultury nauczyli. ALe dostosuje sie do ciebie.

#!$%@? debilu jesli twierdzisz ze czynsz budy z goframi (oplaty itp) jest taki sam jak restauracji na przeciwko ktora zatrudnia x
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 trochę masz racji, ale buda z goframi to nie 1 pracownik. Musisz mieć kilu + każdemu zapewnić nocleg (99% jest z innego województwa i to praca sezonowa), pracownicy sezonowi też swoje kosztują.

Wynajęcie miejsca pod taką budę też swoje kosztuje, chyba, że ktoś miał farta i dzierżawi miejsce od gminy.

Co ciekawe - takie budy nie będą miały niższych cen bo... są w #!$%@? oblegane - po co mają zmniejszać ceny?
  • Odpowiedz
ale buda z goframi to nie 1 pracownik. Musisz mieć kilu + każdemu zapewnić nocleg (99% jest z innego województwa i to praca sezonowa), pracownicy sezonowi też swoje kosztują.


@dam115: Dobra niech bedzie ze nie jest jeden pracownik. (uproscilem ale niech jest na Twoje)

Tylko ze nie do konca sie rozumiemy.

Koszta to koszta. Nie mnie je oceniac bo biznesow nie prowadze.

Ale nie wydaje mi sie zebym musial prowadzic biznes
  • Odpowiedz
#!$%@? debilu jesli twierdzisz ze czynsz budy z goframi (oplaty itp) jest taki sam jak restauracji na przeciwko ktora zatrudnia x wiecej ludzi, musi miec wezel sanitarny, Musi te naczynia umyc itp to jestes wiekszym debilem i baranem niz ustawa przewiduje.


@gorzki99: No najwyraźniej jesteś nie tylko dzbanem ale tak jak to mnie nazwałeś - debilem, na dodatek nie umiejącym czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem jak właściciel budy może płacić więcej
  • Odpowiedz
Ludzie narzucają tak wielkie marzę na takie produkty bo mogą i


@frems: No i? Ja zwracam uwagę na fakt, że ci kretyni, którzy zapoznali się z cenami, zaakceptowali je i zamówili, potem bredzą, że drogo. I, szukając popularności, publikują zdjęcia swoich zakupów czy paragonów, udowadniając, że cena nie była wcale dla nich za wysoka, gdyż stać ich było na to, co sami stwierdzili przed zakupem.
I (wspominam) o tym, że nie
  • Odpowiedz
tylko nie ma alternatywy.


@frems: Jest. Albo podaj ustawę nakazującą mi kupować tam, gdzie mi nie odpowiada. :-)

Uważam że takie lokale mają zmowę


A to zupełnie inna para kaloszy. Ja głosuję portfelem i nie kupuję tam, gdzie mi nie odpowiada (coś; towar, jakość, cena, itd.).

Dlatego m.in. nie latam komercyjnie w kosmos.
Uważam, że ceny takich lotów są za wysokie. ;-)
  • Odpowiedz
Ja głosuję portfelem i nie kupuję tam, gdzie mi nie odpowiada (coś; towar, jakość, cena, itd.).


@ConanLibrarian: no jak w mieścinie gdzie jeździłem przez kilka ostatnich lat jest kilka lokali z goframi i ceny są praktycznie takie same to co mam zrobić?
  • Odpowiedz
no jak w mieścinie gdzie jeździłem przez kilka ostatnich lat jest kilka lokali z goframi


@frems: Daj tę ustawę o obowiązku kupowania gofrów.
Serio.

Raz jeszcze: jeśli nie stać cię na coś, albo nie odpowiadają ci warunki - nie kupujesz. Jeśli kupujesz, to znaczy, że stać cię, i że warunki ci odpowiadają.

Mamy pętlę, bo od tego się zaczęło...
  • Odpowiedz