Wpis z mikrobloga

  • 63
Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD
Ja nie wiem - Janusz z Grażyną nie potrafią przeczytać menu, są pierwszy raz na wakacjach czy o co chodzi?

TVN w śniadaniówce tak straszy więc niech Magda Gessler otworzy swoje knajpy nad morzem z jedzeniem za pół darmo i każdy będzie zadowolony xD

#wakacje #baltyk #tvn #jedzenie #paragongrozy xD
dam115 - Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD 
Ja nie ...

źródło: comment_16515596219dgw5dZRo3sKiGpeWGkGGx.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@dam115: Straszenie to jest sugerowanie czegos zlego.

Tutaj nie widze sugerowania a prawdziwe dane.

No chyba ze to fake i photoshop - wtedy jaknajbardziej straszenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@dam115: Budka z goframi vs restauracja znanego (jakby nie było) restauratora. No dość dobre porównanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Prawda jest taka, że zdzierają absurdalnymi cenami.
  • Odpowiedz
@dam115: w sobotę na Helu byliśmy z różową i znajomymi coś zjeść. Wybraliśmy restauracje z najwyższymi ocenami na maps i jest ich ponad 8k, więc legit, z resztą w środku elegancki klimatyczny wystrój, kelnerki ubrane w identyczne ludowe stroje, w kiblu był nawet podwieszany sufit XD za 2x pyrę z gzikiem, sałatki i zestaw smażonych ryb, którymi się suto najedliśmy i jeszcze znajomi coś skubnęli zapłaciliśmy 129 zł. Nie wiem gdzie
  • Odpowiedz
zaczęło się już strasznie wakacjami


@dam115: Nie. To idioci sądzą, że są odkrywczy i oryginalni, publikując paragony od kretynów, którzy zobaczyli ceny, zaakceptowali je, ale postanowili bredzić, że jakaś krzywda ich spotkała rzekomo.

Nie reklamuj idiotów, oni liczą właśnie na rozgłos.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@buysy ludzie są zdziwieni, że cena za rybę jest podana za 100g więc w ogóle o czym mowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do tego w każdej miejscowości pełno knajp z pełnymi daniami obiadowymi wraz z zupą w okolicach 30zl.

Rok w rok ten sam płacz... A nocleg znaleźć ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@buysy: @dam115: Właśnie zacznijmy od tego że ceny są za 100g , a po drugie tak widziałem takie ceny gdzie np. Sopot te restauracje zaraz koło plaży , Władysławowo restauracje koło plaży , na Helu też widziałem . Ale prawdą jest że wystarczy poszukać chwilę na google maps i znajdzie tanie jedzenie nawet tańsze niż to co mówisz i to w każdej miejscowości.
  • Odpowiedz
@buysy: A nawet wiem o którym lokalu mówisz, pewnie o Kutter. Faktycznie solidna knajpa, jak jestem na Helu to zawsze tam jem i się nigdy nie przejechałem :)
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: A do tego coraz wyższe koszta mediów, koszta pracowników i koszta produktów. Gdyby to wszystko skrupulatnie policzyć i to, że sam lokal tez trzeba utrzymywać, to te paragony grozy wcale nie są takie straszne, a na pewno nie dla ludzi, którzy prowadzą własną działalność i wiedzą jak koszta zjadają ich zyski windując tylko ceny dla klientów końcowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dam115: Straszenie to jest sugerowanie czegos zlego.


Tutaj nie widze sugerowania a prawdziwe dane.


No chyba ze to fake i photoshop - wtedy jaknajbardziej straszenie.

@gorzki99:

Pisanie o "paragonach grozy" to jednak sugerowanie.
  • Odpowiedz
@dam115: ta dzbaniara straszyła kiedyś w tym swoimi programie w telewizji, że kukurydza konserwowa ma jakiś trujący składnik (bodajże barwnik) i hurr durr nie jedzcie tego. Z ciekawości w sklepie czytałem składy wszystkich marek kukurydzy w puszce jakie mieli i w żadnej tego nie było, a skład był ultra prosty typu "kukurydza, cukier, woda" xD Potem w internecie gdzieś wyszperałem, że owszem ten składnik jest w jakiejś jednej marce kukurydzy ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@staryhaliny jako protip - zawsze przy zamawianiu ryby mowię, że proszę kawałek do np. 300g.
Nikt mi nigdy większego nie nałożył, nawet jak dostanę zaniżoną gramaturę to chociaż wiem ile zapłacę.
  • Odpowiedz
Pisanie o "paragonach grozy" to jednak sugerowanie.


@staryhaliny: Pisanie o czyms nieudowodnionym to sugerowanie.

Pisanie i pokazanie to juz nie sugestia.

A czy groza? To juz niech sobie kazdy sam oceni. Dane ma podane.
  • Odpowiedz
ludzie są zdziwieni, że cena za rybę jest podana za 100g więc w ogóle o czym mowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dam115: Od kiedy cena gofra jest podawana za 100g?
Cos sie pozmienialo?
  • Odpowiedz